Atpakaļ

Diskusija "Latvijas kultūrbriedums"

Datums un laiks: 1. jūlijā 18:00-19:30
Skatuve: 2 Cēsu skatuve
Norises vieta kartē: Cēsu pils parks
Pavisam nesen tika paziņota Eiropas kultūras galvaspilsēta 2027. gadā. Šo godpilno statusu, nacionāli un starptautiski nozīmīgo atbildību uzņemsies Liepāja. Apsveicam! Kopumā konkursam bija pieteikušās deviņas Latvijas pilsētas, izstrādāja iespaidīgas kultūras programmas, ieguldīja lielus cilvēku, intelektuālos un arī finansiālos resursus. Tas parāda, ka ne vien 2027., bet arī priekšatlases gadi ir svarīgi, jo tie sašūpo kultūras vidi, rodas jaunas idejas, notiek pašvaldības un kultūras cilvēku cieša sadarbība, rodas jaunas starptautiskas saiknes un tml.

Diskusijā runāsim par to, kāpēc Latvijas pilsētām šis konkurss bija svarīgs? Kāpēc pilsētas pieteicās? Bet citas - pat izstājās no konkursa? Ko darīsim ar iespaidīgo intelektuālo kapitālu, kas uzaudzēts priekšatlases posmā? Kas Latvijai būtu jāgūst no šī statusa? Kā Liepāja virzīsies tālāk un kāpēc Cēsis būs Latvijas kultūras galvaspilsēta 2025.gadā?
Tehniskais atbalsts
Ja rodas problēmas skatīties arhīvu vai ievēro kādas citas tehniskas problēmas festivāla mājaslapā, droši vērsies pie mūsu tehniskā atbalsta - ar prieku palīdzēsim!
[email protected]

Līdzīgi pasākumi

Rīkotāji
Patroni
Lieldraugi
Draugi
Partneri
Informatīvie partneri