Atpakaļ

Diskusija "Kā forši mīlēties un gudrāk (ne)lietot narkotikas?"

Norises vieta: 20 Viss ir norm.a telts
Norises vieta kartē: Cēsu pils parks
Pasākums notiks tikai klātienē
Pētījumi liecina, ka atklāta komunikācija ar jauniešiem samazina veselības un dzīvības riskus, kas ir sekas riskantai uzvedībai. Taču, cik atklāti runāt?

Piemēram, vai ar pusaudžiem būtu jārunā ne tikai par tehniski drošu, bet arī abpusēji patīkamu seksu? Ja pusaudzis ir pieņēmis neapdomīgu lēmumu lietot narkotikas, vai viņš zina, kā savu veselību un dzīvību šādā bīstamā situācijā pakļaut pēc iespējas mazākam riskam? Ko darīt pārdozēšanas situācijās, kad katra sekunde no svara?

Vai runāšana par šiem jautājumiem palīdz vai tieši otrādi - apdraud pusaudžu veselību? Skaidrs ir viens - publiska runāšana par tiem sabiedrībā var raisīt piesardzību un ir cilvēki, kuri šādu komunikāciju neatbalsta. Veselības speciālistiem tas ir jāņem vērā un komunikācija ir joma, kur nevaram argumentēt tikai ar zinātniskiem pierādījumiem un faktiem. Tāpēc aicinām uz sarunu dažādu jomu ekspertus un meklēsim kopīgu ceļu sabiedrības veselību atbalstošā komunikācijas veidošanā.
Tehniskais atbalsts
Ja rodas problēmas skatīties arhīvu vai ievēro kādas citas tehniskas problēmas festivāla mājaslapā, droši vērsies pie mūsu tehniskā atbalsta - ar prieku palīdzēsim!
[email protected]

Līdzīgi pasākumi

Rīkotāji
Patroni
Lieldraugi
Draugi
Partneri
Informatīvie partneri