Atpakaļ

Interaktīva diskusija ”NOTURĪBA: kopīga valoda/stāsti pilsētas apkaimju modināšanai”

Datums un laiks: 2. jūlijā 19:00-20:30
Norises vieta kartē: Pils laukums
Pasākums notiks tikai klātienē
Pilsētas noturību strauji mainīgā laikā spēcina tās apkaimju dzīvīgums. Dzīvīgumu rada sociālās saiknes, kas veidojas tur, kur ir savstarpēja uzticība. Uzticību veido personiski stāsti, kas izgaismo kopīgas vērtības, līdzpārdzīvojumus.
Katrai pilsētai ir savi stāsti, kas nav pastāstīti, bet kuri ir tik spēcīgi, ka var veidot kopīgu identitāti un caur to pavērt plašas sadarbības iespējas, piem'eram, kopīga talka, pikets, vēstule pašvaldībai, vietrade, apkaimes svētki. Sadarbošanās rada kopības sajūtu, piederību kopienai, pilsētas videi, kas, savukārt, palīdz apkaimēm pārvarēt grūtības, nepazaudēt pamatu un turpināt attīstīties strauji mainīgā laikā un kopigā rīcība palīdz kopienām atveseļoties no krīzes situācijām. Ir svarīgi atrast šos stāstus, lai ar tiem uzrunātu vietējās kopienas.
Interaktīvā diskusijā ar apkaimju biedrību pārstāvjiem no trim pilsētām - Daugavpils, Cēsīm un Rīgas – domāsim par to, kā atrast šos spēcīgos stāstus, izstāstīt tos personīgi uzrunājošā veidā, un radītu vidi sadarbības iespējai (vieta, telpa, sociālie tīkli). Kā runāt ar pilnīgi atšķirīgām sociālām grupām, kā atrast kopējo? Kā respektēt atšķirīgo?
Tehniskais atbalsts
Ja rodas problēmas skatīties arhīvu vai ievēro kādas citas tehniskas problēmas festivāla mājaslapā, droši vērsies pie mūsu tehniskā atbalsta - ar prieku palīdzēsim!
[email protected]

Līdzīgi pasākumi

Rīkotāji
Patroni
Lieldraugi
Draugi
Partneri
Informatīvie partneri