Atpakaļ

Swedbank jauniešu TikTok studijas Beelievers atklāšana

Datums un laiks: 1. jūlijā 18:00-19:30
Norises vieta kartē: Cēsu pils parks
Pasākums notiks tikai klātienē
Swedbank jauniešu ilgtspējas programmas -TikTok studija Beelievers ir vieta, kurā satiekas un kopā darbojas tie, kas grib mainīt pasauli un padarīt to zaļāku, ilgtspējīgāku, labāku vietu, kur dzīvot mums visiem! Beelievers TikTok studijā būs iespēja satikt influencerus, radīt interesantu un krāsainu saturu saviem sociālajiem tīkliem, iemācīties jaunus sociālo mediju trikus un labi pavadīt laiku ilgtspējīgā un mājīgā gaisotnē!

Visu Beelievers TikTok studijas darbības laiku darbosies arī apģērbu maiņas punkts, kurš veidots kopā ar labdarības veikalu "Otrā elpa'"

Atklāšanas pasākumā iesildīsim Beelievers TikTok studiju un tēmas kopā ar Swedbank un LAMPAs draugiem un atbalstītājiem, kā arī ikvienu, kuram patiesi rūp ilgtspējas un zaļās tēmas! Būs gan joki un smiešanās, gan "ātrie randiņi", gan iespēja izmēģināt studijas aprīkojumu, lai radītu pašiem savus sociālo mediju foto un video.
Tehniskais atbalsts
Ja rodas problēmas skatīties arhīvu vai ievēro kādas citas tehniskas problēmas festivāla mājaslapā, droši vērsies pie mūsu tehniskā atbalsta - ar prieku palīdzēsim!
[email protected]

Līdzīgi pasākumi

Rīkotāji
Patroni
Lieldraugi
Draugi
Partneri
Informatīvie partneri