Atpakaļ

Diskusija “Vai/kā var redzēt cieņu?”

Norises vieta: 23 Skatuve APGAISMO
Norises vieta kartē: Ruckas parks
tulkojums zīmju valodā

Runājot par skolēnu un pedagogu savstarpējām attiecībām, nereti tiek skarts arī cieņas aspekts, īpaši gadījumos, kad bijusi necieņa šā fenomena redzamajā izpausmē. Nereti arī tiek vilktas paralēles ar skolēnu un skolotāju attiecībām pirms trīsdesmit, četrdesmit un vairāk gadiem, taču, vai šajos gadījumos nereti bailes nav tikušas kļūdaini noturētas par cieņu?

Vai ir iespējama cieņa bez baiļu klātbūtnes? Vai un kā ir redzama (izpaužas) cieņa mūsdienu skolēnu un skolotāju attiecībās, un, kā to sekmēt?

Uz šiem un citiem jautājumiem eksperti radīs atbildes diskusijā “Vai/kā var redzēt cieņu?”, ticot, ka bez cieņas nav iespējama kvalitatīva izglītība un cilvēka izaugsme.

Diskusijas mērķis ir definēt dažādās cieņas izpausmes formas un veidus skolēna un skolotāja attiecībās, kliedēt mītus par to, ka cieņai jāiet roku rokā ar bailēm, kā arī uzsvērt cieņpilnu attiecību nozīmi kā kvalitatīvas izglītības būtisku aspektu.


Tehniskais atbalsts
Ja rodas problēmas skatīties arhīvu vai ievēro kādas citas tehniskas problēmas festivāla mājaslapā, droši vērsies pie mūsu tehniskā atbalsta - ar prieku palīdzēsim!
[email protected]

Līdzīgi pasākumi

Rīkotāji
Patroni
Lieldraugi
Draugi
Partneri
Informatīvie partneri