Atpakaļ

4. septembrī 14:00-15:00

Diskusija "Vai naudai var pavēlēt?"

Kā būtu, ja bērnam uz mēnesi uzticētu ģimenes budžeta plānošanu un rūpes, lai ģimene ir paēdusi, rēķini samaksāti, mamma tiek uz manikīru, visi brīvdienās var atpūsties ārpus mājas un sanāk atlikt arī jaunām botām? Bet varbūt vēl vienas botas nemaz nevajag?

Desmit ģimenes pagājušajā rudenī uzdrīkstējās to pamēģināt un ļāva visai Latvijai sekot līdzi šī eksperimenta norisei TV šovā ”Naudas pavēlnieks”. Jaunos ģimenes budžeta pavēlniekus konsultēja Swedbank Finanšu institūta eksperti. Diskusijā eksperte Evija Kropa kopā ar dažiem šova varoņiem runās par naudas plānošanas un uzkrājumu veidošanas pieredzi šovā un pēc tā, par jauniešu vasaras darbu un nākotnes plāniem. Ikvienam būs iespēja iesaistīties un līdzdarboties, lai stiprinātu savas finanšu plānošanas prasmes.

Šis pasākums ir viens no "Swedbank" bērnu un jauniešu skatuves "Save the Turtles" notikumiem. 

Rīko:
Tehniskais atbalsts
Ja rodas problēmas pieslēgties tiešraidei, reģistrēties kāda pasākuma apmeklējumam klātienē vai tiešraidē, ja ievēro kādas citas tehniskas problēmas festivāla mājaslapā, droši vērsies pie mūsu tehniskā atbalsta - ar prieku palīdzēsim!
[email protected]
Dalīties ar pasākumu:

Rīkotāji

Patroni

Lieldraugi

Draugi

Partneri

Informatīvie partneri