Atpakaļ

Saruna "Kur, pie vella, sūtīt mācīties bērnus?"

Norises vieta kartē: Balasta dambis 15, Rīga

Mēs visi apzināmies, ka mūsu bērniem nākotnē būs daudz lielāki darba tirgus izaicinājumi, nekā tie bija un ir mums šobrīd. Nākotnes profesijas nav zināmas, bet ir zināms, ka būs salīdzinoši bieža profesijas mainība. Citi apstākļi, citi noteikumi. Tāpēc vecākiem mūsdienās ir ārkārtīgi grūti izvēlēties skolu, jo esošie skolu vērtējumu kritēriji nākotnes potenciālam vienkārši neatbilst. Atzīmes, esošais skolu reitings nepasaka atbildi, vai šī skola maksimāli palīdzēs attīstīt bērnu un veicināt tā izaugsmi. Nākotnē konkurētspējīga bērna potenciāls neatbilst tikai atzīmēm. Šobrīd tās tikai pasaka, vai uz papīra skola izskatās labi. Vecāki vēlas, lai  bērni gūst vajadzīgo konkurētspējīgai nākotnei, nevis tagadnes birokrātijas papīriem.Iespējamā misija ar sadarbības partneriem definēs un diskutēs par prototipu, ko būtu iespējams ieviest dzīvē un kas palīdzētu atbildēt uz jautājumu "Kur, pie vella, sūtīt mācīties bērnus?".


Adrese: Balasta dambis 15, skvēriņā pie Swedbank Centrālās ēkas, Rīgā.

Reģistrācija: 100 skatītāju vietas brīvdabā, zem klajām debesīm. Bez iepriekšējas reģistrācijas. Apmeklētājus aicināsim ieņemt vietas dzīvās rindas kārtībā.

Jāievēro:

  • Pirms apmeklējuma aicinām lejuplādēt lietotni ApturiCovid, lai rūpētos par savu un apkārtējo veselību.
  • Ieņemt vietas izretināti, kopā vairāk par diviem sēžot vienīgi vienas mājsaimniecības locekļiem.
  • Aicinām neapmeklēt pasākumu, ja jums ir elpceļu infekcijas slimības pazīmes vai noteikta pašizolācija.
Tehniskais atbalsts
Ja rodas problēmas skatīties arhīvu vai ievēro kādas citas tehniskas problēmas festivāla mājaslapā, droši vērsies pie mūsu tehniskā atbalsta - ar prieku palīdzēsim!
[email protected]

Līdzīgi pasākumi

Rīkotāji
Patroni
Lieldraugi
Draugi
Partneri
Informatīvie partneri