Atpakaļ

2. septembrī 15:00-16:30

Diskusija "Vide un ekonomiskā atveseļošanās: kāds sakars?"

Covid-19 sekas jūtamas visā pasaulē. Tagad ir brīdis, kurā visi skatās uz savu valstu līderiem un to, vai un kā vides nenoplicināšanas virziens tiks ņemts vērā nacionālos atveseļošanās plānos. Ir jūtams Eiropas spiediens uz dalībvalstīm atzīt un ņemt vērā dabas resursu stāvokli, ieviešot bioloģiskās daudzveidības un “no lauka līdz galdam” stratēģijas. Tomēr atsevišķas dalībvalstis veic plānotus pasākumus, kas vērstas pret šīm iniciatīvām. Aicinām uz diskusiju ar ekspertiem par to, ar ko mēs riskējam, neņemot vērā dabas vajadzības mūsu nākotnes plānošanā!

Diskusiju ciklā “Kāds Sakars?” ikviens tiek aicināts iesaistīties sarunās, kur galda vienā pusē sēž vides, otrā — sfēras, kas sākotnēji var nešķist saistīta ar vidi, pārstāvji. Mērķis ir savest kopā dažādu nozaru ekspertus, lai diskusijas par vidi raisītos ārpus “zaļā burbuļa”.

Diskusija notiek angļu valodā.

Rīko:
Tehniskais atbalsts
Ja rodas problēmas pieslēgties tiešraidei, reģistrēties kāda pasākuma apmeklējumam klātienē vai tiešraidē, ja ievēro kādas citas tehniskas problēmas festivāla mājaslapā, droši vērsies pie mūsu tehniskā atbalsta - ar prieku palīdzēsim!
[email protected]
Dalīties ar pasākumu:

Rīkotāji

Patroni

Lieldraugi

Draugi

Partneri

Informatīvie partneri