Atpakaļ

5. septembrī 15:00-20:00

LAMPA Interreg pārgājiens

Koncertzāle "Cēsis"

Reģistrācija un detalizētāka informācija: https://www.facebook.com/events/288569508963291/

Ieklausies dabas skaņās, iekšējā monologā vai aizraujošā sarunā ar kādu no līdznācējiem Interreg 9 - 16 km pārgājienā gar Gaujas upi Mežtakas Cēsis – Caunīte posmā. Agrās rudens vēsmas Gaujas Nacionālā parka teritorijā ļaus piedzīvot dabas skaistumu un gūt malku svaiga gaisa un jaunas emocijas. Nepieciešamais aprīkojums: 1l dzeramā ūdens, uzlādēts mobilais tālrunis, lietus jaka, uzkodas, lukturītis ar rezerves baterijām, pārgājienu apavi un maiņas zeķes.

Organizatori nodrošinās atstarojošu pārgājienu maisiņu. Tikšanās vieta un detalizētāka informācija.  Pirms došanās ceļā par pārgājienu ietekmi uz cilvēku sajūtām un kādu pieredzi var gūt, dodoties garas distances pārgājienā, varēsiet uzzināt sarunā “Pārgājiens ka antidepresants”, 5.septembrī, 12.30-13.30. Aktuālo informāciju un plašāku maršruta aprakstu meklē pārgājiena pasākuma lapā.

Rīko:
Tehniskais atbalsts
Ja rodas problēmas pieslēgties tiešraidei, reģistrēties kāda pasākuma apmeklējumam klātienē vai tiešraidē, ja ievēro kādas citas tehniskas problēmas festivāla mājaslapā, droši vērsies pie mūsu tehniskā atbalsta - ar prieku palīdzēsim!
[email protected]
Dalīties ar pasākumu:

Rīkotāji

Patroni

Lieldraugi

Draugi

Partneri

Informatīvie partneri