Bērnu programma miniLAMPA

29.06.2019 11:00 - 21:30

miniLAMPA 0

Rīko:

Fonds atvērtai sabiedrībai DOTS AS “Latvijas valsts meži”

Sadarbībā ar:

Mārtiņa Burbuļi Laboratorium.lv Latvijas Sieviešu nevalstisko organizāciju sadarbības tīkls Animācijas studija ATOM ART Bērnu centrs KĀ MĀJĀS Pilnmetrāžas animācijas filma visai ģimenei "JĒKABS, MIMMI UN RUNĀJOŠIE SUŅI" Žurnāla IR nometnes sadarbībā ar skolu DOMDARIS Meistariņš

Apraksts:

Tikšanās, izziņas un sarunu vieta jaunākajiem Sarunu festivāla LAMPA apmeklētājiem!

29. jūniju sāksim ar izrādi par zēnu un meiteņu lomām kopā ar Tutu no bērnu seriāla "Tutas lietas” un tikpat aktīvi turpināsim ar Laboratorium.lv eksperimentu darbnīcu un Mārtiņa burbuļu paraugdemonstrējumiem, kā arī būs iespēja piedalīties žurnāla IR nometņu un skolas DOMDARIS atraktīvā darbnīcā bērniem. 

Abas festivāla dienas miniLAMPA teritorijā AS “Latvijas valsts meži” sadarbībā ar Meža un koksnes produktu pētniecības un attīstības institūtu, biedrību “Zaļās mājas” un AS “Latvijas Finieri”  piedāvās bērniem iespēju aktīvā un atraktīvā veidā izzināt un izbaudīt mežu un sajust tā klātbūtni arī pilsētvidē. Visas dienas garumā ikvienam būs iespēja iejusties īsta mežinieka lomā, pat izmēģināt savus spēkus meža stādīšanā gan spēles veidā, gan ar īstiem meža instrumentiem. Audzēsim un izzināsim mežu arī galda spēlēs un lielās koka spēlēs, kā arī radošajās darbnīcās un dažādās viktorīnās. Būs iespēja satikties ar tīru mežu aizstāvi Cūkmenu, izkustēties viņa himnas ritmos un uzzināt daudz jauna par to, kas notiek mežā!

Vakarus aizvadīsim kopā skatoties animācijas studijas Atom Art filmiņu “Jēkabs, Mimmi un runājošie suņi”.

Un tomēr, ja vecāki pagurs no rotaļām, darbnīcām, lasīšanas un sarunām, šogad sadarbībā ar bērnu centru “Kā mājās” tiek nodrošināta bērnu pieskatīšana Maija ielā 1.