Izrāde "Vecmāmiņu valsts"

29.06.2019 19:00 - 20:30

Cēsu pilsmuižas klēts 37

Rīko:

Teātra trupa KVADRIFRONS

Sadarbībā ar:

British Council pārstāvniecība Latvijā Latvijas Jaunā teātra institūts Vidzemes plānošanas reģions Vides risinājumu institūts Valsts kultūrkapitāla fonds

Apraksts:

Pasakā “Sarkangalvīte un vilks”, Apvienotajā karalistē, Rīgas Centrāltirgū un citos tirgos, uz parka soliņiem un pa blokmāju logiem, poliklīnikās, tramvajos, teātru zālēs, piemājas dārziņā un manā virtuvē – galvenajā lomā vecmāmiņa.  
Izrādē "Vecmāmiņu valsts" teātra trupa KVADRIFRONS kopā ar draugiem, laikabiedriem un pamatskolu koristiem vēlas izstāstīt stāstu par neviltotu mīlestību mūža garumā. Tā būs izrāde par mūsu vecmāmiņām un to, kā viņas mūs audzinājušas, ko iemācījušas, kā auklējušas un kaitinājušas. Par sadzīvošanu, pieaugšanu un samierināšanos. Par Latvijas sabiedrības pakāpenisko novecošanos. Par šausmīgi mazām pensijām. Par ļoti garšīgām zupiņām un pankūciņām. Par priecīgu kopā būšanu, pārspīlētām rūpēm, draudzīgām paaudzēm un ģimeniskām pieredzēm. "Vecmāmiņu valsts" būs veltījums visām Latvijas vecmāmiņām un viņu mazbērniem.

Izrādes veidotāji: Reinis Boters, Klāvs Mellis,  Ance Strazda, Āris Matesovičs, Jana Ļisova, Ance Kukule, Jānis Kronis, Matīss Budovskis, Samira Adgezalova, Paula Pļavniece, Justīne Kļava, Evarts Melnalksnis,  Jēkabs Nīmanis, Marija Rozīte Vītola,  Odeta Katana,  Mareks Lužinskis, Kārlis Tone, Sandra Lapkovska, Inese Tone.

„Vecmāmiņu valsts” pirmizrāde notiks Sarunu festivālā LAMPA, un līdz gada beigām tā tiks izrādīta arī Valmierā, Kuldīgā, Liepājā, Daugavpilī un Rēzeknē, katrā pilsētā iesaistot izrādē vietējo bērnu kori.

Izrādes apmeklējumam Sarunu festivālā LAMPA pieteikties šeit.

Pēc izrādes aicinām skatītājus palikt uz īsu diskusiju ar tās veidotājiem.

Piedalās: