DZIRDES traucējumiem

Vairāk nekā 20 pasākumiem būs pieejams tulkojums zīmju valodā – gan klātienē, gan skatoties tiešsaistē. Šos pasākumus vēlāk būs iespējams noskatīties videoierakstā festivāla YouTube kanālā; tulkojums tiks saglabāts. Tulkoto pasākumu atlase ir veikta sadarbībā ar Latvijas Nedzirdīgo savienību.

85 pasākumiem tehnoloģiju uzņēmums “Tilde” nodrošinās teksta reāllaika transkripciju, pārveidojot runātāju teikto tekstā, kas būs lasāms uz ekrāna (skatuvē DOTS, skatuvē UZZIBSNĪ un skatuvē APGAISMO) vai savā mobilajā telefonā (Reģionu skatuvē, Swedbank Ilgtspējas skatuvē, Skatuvē SPULDZE un Sarunu vietā). Reāllaika transkripciju iespējams izmantot skatoties pasākumus arī tiešraidē vai savā mobilajā telefonā uz vietas festivālā.

Maija parks un Cēsu Pils laukums ir mazāk blīvi apmeklēts, jo teltis izvietotas attālāk viena no otras. Atrodoties Pils parka Estrādes laukumā jārēķinās ar lielāku drūzmu un skaņas intensitāti, jo īpaši piektdien ap pusnakti sākoties “Politiķu disko”, un sestdienas vakarā, “Politiķu cepiena” norises laikā – no plkst. 21.15. līdz 22.45.

Klusākais laiks festivālā ir piektdienas dienas pirmajā pusē.

Abi festivāla info centri ir aprīkoti ar akustisko cilpu.