Kopā skatīšanās vietas

Kas ir LAMPAS kopā skatīšanās vieta?
Tā ir jebkura publiska vai apmeklētājiem atvērta vieta, kurā visi interesenti var tiešraidē sekot līdzi, skatīties un apspriest LAMPAS pasākumus, iededzot LAMPAS spuldzi arī savā kopienā.
 
Kā apmeklēt?

LAMPAS kopā skatīšanās vietas apmeklējums ir bez maksas – vien jāatrod sev tuvākā vai varbūt arī attālakā vieta. Uzklikšķinot uz konkrētu kopā skatīšānās vietu kartē, atradīsiet informāciju par tās adresi, darba laiku un kontaktinformāciju. Ja gadījumā kartē kāda informācija vēl iztrūkst, uztraukumam nav pamata – drīzumā tā tur parādīsies.

Ko skatīt?

LAMPAS kopā skatīšanas vietas rīkotāji izvēlas savu tiešraižu programmu – ar to varēs iepazīties tuvāk festivāla norisei, uzklikšķinot kartē uz sev interesējošo kopā skatīšanās vietu.  

Un kā ar sarunām?

Sarunu festivāls LAMPA nav iedomājams bez sarunām, tādēļ aicinām ne tikai kopā skatīties festivāla pasākumu tiešraides, bet arī apspriest dzirdēto un veidot sarunas par jums svarīgām un aktuālām tēmām. Taču neaizmirstiet, ka saruna bez cieņas kļūst par cīņu, kurā uzvarētāju nav, tāpēc piedāvājam ielūkoties LAMPAS sarunāšanās noteikumos, kuru zināšana noderēs arī tālākās dzīves sarunās un diskusijās.

 

Kopā skatīšanās vietas VIDZEMĒ

 

Mazsalacas pilsētas bibliotēka, Alūksnes novada bibliotēka, Valmieras integrētā bibliotēka, Alojas kultūras nams, Gulbenes novada sociālās aprūpes centrs “Jaungulbenes Alejas”, Siguldas novada JIC “Mērķis”, Pededzes bibliotēka.

Kopā skatīšanās vietas LATGALĒ

Krāslavas novada centrālā bibliotēka, Lūznavas muiža, Balvu novada muzejs, Dagdas Tūrisma informācijas centrs.

Kopā skatīšanās vietas ZEMGALĒ

Rundāles Multifunkcionālais centrs, Jēkabpils Tautas nams (pagaidu telpās), Kultūras un mākslas centrs “Nātre”, MASTI kvartāls.

Kopā skatīšanās vietas KURZEMĒ

Dienvidkurzemes novada bibliotēkas Kazdangas pagasta filiālbibliotēka, Sabiles mākslas, kultūras un tūrisma centrs, Ventspils galvenā bibliotēka.

Kopā skatīšanās vietas RĪGĀ UN PIERĪGĀ

Alus darbnīca TEIKA (Rīgā), pašvaldības SIA "Veselības un sociālās aprūpes centrs - Sloka", Āgenskalna tirgus (Jauniešu stacijas telpa).