Kopā skatīšanās vietas

Kas ir LAMPAS kopā skatīšanās vieta?
Tā ir jebkura publiska vai apmeklētājiem atvērta vieta, kur cilvēki var kopā skatīties un apspriest LAMPAS pasākumus.
 
Kā apmeklēt?

Ņemot vērā šobrīd spēkā esošos publisko pasākumu apmeklējuma ierobežojumus, kopā skatīšanās vietu “saimnieki” izvēlējušies vienu no šiem pasākuma norises veidiem:

  1. Zaļo jeb drošu pasākuma veidu, kad kopā skatīšanās vietu varēs apmeklēt tikai uzrādot derīgu Covid-19 sertifikātu, kas apliecina pilna vakcinācijas kursa pabeigšanu vai pārslimošanas faktu pēdējā pusgada laikā, kopā ar ID karti vai pasi.

         Šī prasība attiecas arī uz bērniem – līdz ar to diemžēl bērni līdz 12 gadu vecumam apmeklēt nevarēs.

  1. Dzelteno jeb daļēji drošu pasākuma veidu. Pasākumu varēs apmeklēt gan tie, kuri ir ieguvuši imunitāti pret Covid-19, vakcinējoties vai izslimojot šo slimību, ka arī tie, kuri pēdējo 48 stundu laikā ir veikuši Covid-19 testu, nosakot SARS-CoV-2 vīrusa RNS, un tas ir negatīvs, vai pēdējo 6 stundu laikā ir veikuši Covid-19 ātro antigēna testu un tas ir negatīvs. Pie ieejas būs jāuzrāda derīgs Covid-19 sertifikāts, kas apliecina šos faktus.

Daļēji drošā līmeņa pasākumus kopā ar vecākiem var apmeklēt arī bērni līdz 12 gadu vecuma sasniegšanai, kas nav vakcinēti vai pārslimojuši Covid-19. Bērniem līdz 12 gadu sasniegšanai pirms pasākuma nav jāveic tests

→ Uzklikšķiniet uz konkrētu kopā skatīšanās vietu kartē un noskaidrojiet pasākuma veidu.

Ko skatīt?

Katras LAMPAS kopā skatīšanas vietas rīkotāji izvēlas savu tiešraižu programmu – ar to varēs iepazīties tuvāk festivāla norisei, uzklikšķinot uz konkrētu vietu kartē, kur būs pieejama informācija arī par tās darba laikiem.

Un kā ar sarunām?

Sarunu festivāls LAMPA nav iedomājams bez sarunām, tādēļ aicinām ne tikai kopā skatīties festivāla pasākumu tiešraides, bet arī apspriest dzirdēto un veidot sarunas par jums svarīgām un aktuālām tēmām. Taču neaizmirstiet, ka saruna bez cieņas kļūst par cīņu, kurā uzvarētāju nav.

→ Iepazīsties ar LAMPAS sarunāšanas noteikumiem.

Kopā skatīšanās vietas VIDZEMĒ

Matīšu tautas nams, Mazsalacas pilsētas bibliotēka, Pansionāts "Rūja", VSAC "Zemgale" filiāle "Rūja", Pededzes bibliotēka Alūksnes novadā, Alūksnes pilsētas bibliotēka, Lubānas novada jauniešu centrs, -Burtnieku kvartāls Limbažos, Jumpravas kultūras nams, Salacgrīvas jaunatnes un uzņēmējdarbības iniciatīvu centrs “BĀKA”, Valmieras integrētā bibliotēka, Valmiermuižas pars, Alojas kultūras nams, Dzīvdabas kultūrtelpa Cimzā, Gulbenes satikšanās vieta  "Telpu mums", Gulbenes novada sociālās aprūpes centrs “Jaungulbenes Alejas”.

Kopā skatīšanās vietas LATGALĒ

Biedrība „Galēnu Kultūrvēstures biedrība”, aktīvās atpūtas vieta “”Ezertūre” Viļākā (organizē "Ziemeļlatgales partnerība"), Lūznavas muiža, Balvu novada muzejs, Dagdas Tūrisma informācijas centrs.

Kopā skatīšanās vietas ZEMGALĒ

Bauskas centrālā bibliotēka, Rundāles Multifunkcionālais centrs, Vircavas JC un bibliotēka (pļava pie Vircavas pagasta ēkas).

Kopā skatīšanās vietas KURZEMĒ

Kapelleru nams, Kazdangas pagasta bibliotēka, Kolkas Lībiešu saieta nams, Nīcas jauniešu centrs, Pūres Šokolādes muzeja kafejnīca, Rucavas tūrisma informācijas centrs, Ances bibliotēka, Engures Muižas pagalms / Pērles pagalms (Engurē), Sabiles mākslas, kultūras un tūrisma centrs.

Kopā skatīšanās vietas RĪGĀ UN PIERĪGĀ

Alus darbnīca TEIKA (Rīgā), Kafejnīca Buberts (Rīgā), Ķekavas Jaunu ideju centrs, Jūrmalas PSIA "Veselības un sociālās aprūpes centrs - Sloka", Mālpils kultūras centrs.