Jaunumi

Visi jaunumi

Praktiska informācija: nokļūšana uz Cēsīm

Šīs nedēļas nogalē, 3.-4. jūlijā, Cēsīs norisināsies ne tikai sarunu festivāls LAMPA, bet arī Latvijas Jaunatnes olimpiāde un Cēsu mākslas festivāla atklāšana. Ja plānojiet doties uz festivālu ar savu autotransportu, būs jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem pilsētas centrā, it īpaši vecpilsētā.  

3. jūlijā no plkst. 13.00 līdz plkst. 16.00 tiek slēgta transporta kustība Cēsīs, no Gaujas, Palasta ielas krustojuma līdz Zīparkalnam (pa Rīgas ielu)

 

 

4. jūlijā no plkst 10.00 līdz plkst. 14.00 tiek ierobežota transporta kustība Cēsīs, no Gaujas, Palasta ielas krustojuma - Rīgas - Pētera - Cīrulīšu - Gaujas ielās

Kaut gan neviena iela, kas ved uz Cēsu pils parku, nebūs slēgta satiksmei, parka tuvumā varētu būt grūti atrast autostāvvietu. Savukārt tiem, kas brauc pa A2 jeb Vidzemes šoseju, labāk izvēlēties „Saulriešu pagriezienu” (pie Statoil), jeb no šosejas nogriezties uz Piebalgas ielu. Braucot no Rīgas pa A2 šoseju, ir jārēķinās ar ceļa remonta darbiem, kas brauciena laiku no Rīgas uz Cēsīm varētu pagarināt par apmēram 30 minūtēm.

Mēs iesakām uz festivālu doties vairākiem vienā auto vai izmantojot sabiedrisko transportu – autobusu, vilcienu. Draudzīgāk un nervu šūnām saudzīgāk! 

Visi jaunumi