Jaunumi

Visi jaunumi

LAMPAI veltīto karikatūru izsole

2016. gadā, otrās LAMPAS priekšvakarā, bijām sarīkojuši īpaši festivālam veidoto karikatūru izstādi "Patiesība ir jokā", izgaismojot Rīgas tukšo namu logus un iedzīvinot pamestās ēkas. No tā laika mums ir palikušas 13 lielformāta karikatūru planšetes, kas aizvien mūs priecē, bet ar ko vēlamies dalīties. Tāpēc izsludinām LAMPAI veltīto karikatūru izsoli!

Visus izsoles gaitā gūtos ienākumus izmantosim nākamā gada Sarunu festivāla LAMPA rīkošanai, kas norisināsies Cēsīs 2019. gada 28.-29. jūnijā.

KAD?

Izsole norisinās no 2018. gada 26. novembra plkst. 12:00 līdz 3. decembra plkst. 10:00

KAS?

13 lielformāta karikatūru planšetes, ko radījuši tādi Latvijas mākslinieki kā Māris Bišofs, Māris Subačs, Gatis Šlūka, Aivars Vilipsons un Harijs Grundmanis. Tās ir nodrukātas uz ūdensizturīga materiāla, tomēr ziemas periodā iesakām tās turēt iekštelpās.

Mākslinieki asprātīgos zīmējumos meklēja atbildes uz tādiem jautājumiem kā: kāpēc sarunāties ir svarīgi, par ko Latvijā nedrīkst klusēt un vai šeit par kaut ko ir aizliegts runāt vai jokot, pierādot, ka reizēm tieši joks spēj vistrāpīgāk atvērt acis uz patiesību un izaicināt uz sarunu.

Planšetes var apskatīt LAMPAS Facebook lapā, kur norisinās izsole, bet par to kvalitāti pārliecināties klātienē LAMPAS rīkotāja – Fonda atvērtai sabiedrībai DOTS – birojā (Alberta iela 13, 6. stāvs, Rīga) darba dienās no 9.30 – 17.30.

KĀ?

Izsole norisinās LAMPAS Facebook lapā, kur var apskatīt visas karikatūras. Sākuma cena visām lotēm ir 10 EUR (PVN ir ietverts šajā summā). Izsoles solis – 3 EUR. Pie attiecīgas karikatūras bildes komentāros norādiet summu, par kuru vēlaties to nopirkt. Tā nedrīkst būt mazāka par sākuma cenu vai pēdējo nosolīto cenu komentārā – atbilstoši izsoles soļa likmei. Karikatūru iegūs tas, kas nosola visvairāk. Nosolītajā cenā ietilpst PVN.

Svarīgi: pirms dalības izsolē noteikti izlasiet tās noteikumus!

Visi jaunumi