Jaunumi

Visi jaunumi

LAMPA nostiprina tradīciju – zināmi šī gada festivāla datumi

Šovasar, 1. un 2. jūlijā notiks otrais sarunu festivāls LAMPA. Tikšanās vietu mainīt nedrīkst – tāpat kā pagājušajā gadā festivāls norisināsies brīnišķīgajā Cēsu Pils parkā. Šogad festivāls turpinās viegli un ar prieku aktualizēt būtiskas tēmas, kā arī piedāvās bagātīgu kultūras programmu. Īpaša loma arī šogad festivālā būs izglītības jautājumam.

Par festivāla notikumiem var uzzināt, sekojot līdzi tā tapšanai šeit, kā arī festivāla sociālajos tīklos. LAMPA veidošanā pašlaik iesaistījušās jau vairāk nekā 20 dažādas organizācijas – valsts, nevalstiskā un privātā sektora pārstāvji -, kurus vieno kopīgs sapnis par atvērtu, iekļaujošu un demokrātisku Latviju. 

 

 

 

“Demokrātija nav tikai vēlēšanās vienu reizi četros gados. Demokrātija ir gan process, gan sarunu un diskusiju kultūra, kas ir jāattīsta un par ko ir jārūpējas. Sarunu festivālu LAMPA rīkojam ar domu veicināt demokrātiskās sarunāšanās kultūras attīstību Latvijā. Tā ir vieta, kur brīvā gaisotnē ikviens var apmainīties ar idejām un viedokļiem, cieņpilnā veidā diskutējot par Latvijas pagātni, tagadni un nākotni, “ uzsver Ieva Morica festivāla direktore un fonda atvērtai sabiedrībai DOTS izpilddirektore.

Par sarunu festivāla LAMPA pamatakmens licējiem uzskatāmi fonds atvērtai sabiedrībai DOTS un “Swedbank”. Festivālam mājvietu un atbalstu sniedz Cēsu novada pašvaldība. Sarunu festivāla realizāciju nodrošina fonds atvērtai sabiedrībai DOTS, reklāmas aģentūra “Armadillo”, komunikācijas vadības aģentūra “Deep White” un pasākumu aģentūra “Chocolate Events”.  Festivāla norisi atbalsta Borisa un Ināras Teterevu fonds, Valsts Kultūrkapitālfonds un zvērinātu advokātu birojs Kļaviņš Ellex.

Pirmajā iesildošajā pasākumā tiks izziņota iespēja pieteikt arī savu pasākumu.

Kā ierasts, ieeja festivālā būs bez maksas.

Visi jaunumi