Jaunumi

Visi jaunumi

LAMPA aicina piedzīvot sarunas festivāla studijās un 80 kopā skatīšanās vietās visā Latvijā

Pavisam 80 kopā skatīšanās vietās un studijās no Liepājas līdz Balviem un no Bauskas novada līdz Mazsalacai, kā arī Vācijā un Lielbritānijā šogad ar nebijušu vērienu mirdzēs sestais Sarunu festivāls LAMPA. To varēs piedzīvot no 2. līdz 5. septembrim tiešraidē, klātienē festivāla studijās Rīgā, Cēsīs un Rēzeknē un kopā skatīšanās vietās, kas būs atvērtas un pieejamas ikvienam interesentam, ievērojot noteiktos pulcēšanās ierobežojumus.

Kopā skatīšanās vieta – tā ir vieta jebkur Latvijā un pasaulē, kur svarīgas LAMPAS vērtības, jebkura brīvi pieejama vieta, kur iespējams sanākt kopā, kopā skatīties festivāla tiešraidi un veidot sarunu par šī gada LAMPAS pasākumiem.

Jau šobrīd festivāla mājaslapā ir pieejama kopā skatīšanās vietu karte, kas līdz augusta beigām vēl tiks papildināta. Festivāla mājaslapā izvietotajā kartē ir atzīmētas visas oficiālās LAMPAS skatīšanās vietas, lai ikviens varētu izvēlēties sev tuvāko un piemērotāko, kopā izbaudot šī gada festivālu.

VIDZEMĒ

Festivāla pasākumus klātienē būs iespējams piedzīvot LAMPAS pastāvīgajā mājvietā Cēsīs – šoreiz četru dienu garumā Vidzemes koncertzālē “Cēsis”un koprades mājā Skola6. Ar studiju pasākumu programmu var iepazīties šeit.

LAMPAS oficiālās kopā skatīšanās vietas:  

Alojas kultūras nams, Alūksnes pilsētas bibliotēka, Apes bibliotēkā, Jaunalūksnes bibliotēka, Ruckas mākslas rezidenču centrs Cēsīs,  Druvienas kultūras nams, Ikšķiles novada pašvaldība, Lauberes bibliotēka, LIAA Valmieras biznesa inkubators, Valmieras bibliotēka, Vīnkalnu Pils Māja Valmierā, Madonas biznesa inkubators, Madonas novadpētniecības un mākslas muzejs, Matīšu Tautas nams, Mazsalacas pilsētas bibliotēka, Pededzes bibliotēka, CoLabora Lielvārdē, Ropažu Kultūras un izglītības centrs, Rūjienas pilsētas bibliotēka, Siguldas “Devons”, Siguldas jauniešu iniciatīvu centrs “Mērķis”, Siguldas katoļu draudzes pasākumu centrs, Oveselības telpa Ogrē, Skrīveru mājas saldējuma pagalms, Smiltenes pilsētas kultūras centrs, Vijciema tautas nams, Līgatnes novada kultūras nams, Ērgļu bibliotēka, Mārupes Klientu apkalpošanas centrs, Jūrmalas Kauguru kultūras nams, Jūrmalas pašvaldības SIA „Veselības un sociālās aprūpes centrs – Sloka” un LIAA Jūrmalas Biznesa inkubators.

LATGALĒ

5. septembrī no plkst. 10.40 līdz 20.30 darbosies arī LAMPAS klātienes pasākumu studija Latgales vēstniecībā GORS Rēzeknē. Ar pasākumu programmu var iepazīties šeit.

LAMPAS oficiālās kopā skatīšanās vietas:  

Balvu Centrālā bibliotēka, Balvu novada muzejs, Dagdas Tūrisma informācijas centrs, Krāslavas novada centrālā bibliotēka, Lubānas novada jauniešu centrs, Lūznavas muiža, Krustpils Kultūras nams, LIAA Daugavpils un Rēzeknes biznesa inkubatoros, Latgales vēstniecības GORS 3. stāva konferenču zāle, Preiļu Galvenā bibliotēka un Riebiņu novada klientu apkalpošanas centrs.

ZEMGALĒ

LAMPAS oficiālās kopā skatīšanās vietas:

Zemgalieši aicināti tikties, kopā skatīties un apspriest festivāla pasākumus Bauskas Centrālajā bibliotēkā, Dobeles Jaunatnes iniciatīvu un veselības centrā, Dobeles pieaugušo izglītības un uzņēmējdarbības atbalsta centrā, Dobeles pilsētas kultūras namā, Gailīšu pagasta Pāces bibliotēkā, Jelgavas bibliotēkā, Ķekavas novada Jaunatnes iniciatīvu centrā, Olaines Vēstures un mākslas muzejā un Rundāles Multifunkcionālā centra Kultūras zālē. Savukārt Sēlijā durvis vērs kopā skatīšanās vietas Kultūras veicināšanas biedrībā no Jaunjelgavas un Jēkabpils Kultūras pārvaldē.

Kurzemē

LAMPAS oficiālās kopā skatīšanās vietas:

Kurzemnieki aicināti tikties, kopā skatīties un apspriest festivāla pasākumus Aizputes novada jauniešu “Ideju mājā”, Aizputes pilsētas bibliotēkā, Ances bibliotēkā, Kazdangas pilsētas bibliotēkā, Kolkas Lībiešu saieta namā, Kuldīgas galvenajā bibliotēkā, Kurmāles pagasta Vilgāles bibliotēkā un Priedaines bibliotēkā, Liepājas Mākslas, mūzikas un dizaina vidusskolā un koncertzālē “Lielais dzintars”, Nīcā, Pelču pagasta bibliotēkā, Rudbāržu bibliotēkā, Rumbas pagasta bibliotēkā, Saldus bērnu un jaunatnes centrā “Šķūnis”, Saldus TIKS centrā, Ventspils bibliotēkā, kā arī LIAA Talsu, Ventspils un Liepājas bizensa inkubatoros.

RĪGĀ 

Festivāla pasākumus klātienē būs iespējams piedzīvot arī Rīgā! Ieeja dzīvas rindas kārtībā, ja nav norādīts citādāk konkrēta pasākuma aprakstā. Vietu skaits ir ierobežots.

LAMPAS oficiālās kopā skatīšanās vietas:

Alus darbnīca TEIKA, AUCH, Autentika B2, Francijas institūts, Kalnciema kvartāls,  LIDO Alus pagrabs, Točka, Walters&Grapa.

 

Tāpat joprojām ir iespējams pieteikt savu kopā skatīšanās vietu, sazinoties ar Ilzi – [email protected]. Kopā skatīšanās vietu saimnieki šeit var atrast sīkāku informāciju par pieteikšanos.

Lai arī LAMPAS galvenā norises “vieta” šogad būs festivāla mājaslapa, kurā vienkopus pieejami visi šī gada pasākumi gan tiešraidēs, gan pēc tam arhīvā, daļa pasākumu būs atvērti arī apmeklējumam! Darbosies studija LAMPAS pastāvīgajā mājvietā Cēsīs (Vidzemes koncertzālē), kā arī Rīgā (kinoteātrī “Splendid Palace”, Latvijas Nacionālajā bibliotēkā, Balasta dambī pie Swedbank ēkas) un Rēzeknē (Latgales vēstniecībā GORS), tāpat arī daļa pasākumu rīkotāju atvērs savus birojus, pagalmus un citas norises vietas. Tomēr jārēķinās, ka vietu skaits būs ierobežots. Pasākumus varēs apmeklēt, savu kārtu gaidot dzīvajā rindā un ievērojot distanci. Informāciju par katra pasākuma apmeklējuma iespējām meklējiet festivāla mājaslapā pie katra pasākuma apraksta.

Visi jaunumi