Jaunumi

Visi jaunumi

LAMPAS kopā skatīšanās vietas

Sarunu festivālu LAMPA šogad varēs piedzīvot no 2. līdz 5. septembrim tiešraidē, šaurā lokā klātienē festivāla studijās un kopā skatīšanās vietās visā Latvijā.  LAMPA aicina uzņēmējus, pašvaldību iestādes, organizācijas un indivīdus kopā veidot festivāla karti, piesakot oficiālās skatīšanās vietas, kas būs atvērtas un pieejamas ikvienam interesentam, ievērojot valdības noteiktos pulcēšanās ierobežojumus festivāla norises laikā.

Kas ir kopā skatīšanās vietas?

Kopā skatīšanās vieta – tā ir vieta jebkur Latvijā un pasaulē, kur svarīgas LAMPAS vērtības. Tā var būt bibliotēka, kultūras nams, tūrisma centrs, daudzstāvu mājas pagalms, privātmājas dārzs vai kafejnīca – jebkura vieta, kur iespējams sanākt kopā, kopā skatīties festivāla tiešraidi un veidot sarunu par šī gada LAMPAS pasākumiem.

Noteikumi un kā pieteikt

Vienīgais noteikums – kopā skatīšanās vietām jābūt atvērtām un brīvi pieejamām ikvienam, kurš vēlas piedalīties un iesaistīties sarunās. Protams, arī tehniskais nodrošinājums ir nepieciešams – lai LAMPAS kopā skatīšanās izdotos, neiztikt bez datora, ekrāna, skaņas iekārtas, interneta pieslēguma. Šādu kopā skatīšanās vietu var pieteikt līdz pat festivāla sākumam, sazinoties ar Ilzi – [email protected].

Kas būs skatāms festivāla programmā un kopā skatīšanās vietās?

Visus festivāla pasākumus būs iespējams vērot tiešraidē festivāla mājaslapā. Programma tiks izziņota augusta sākumā, un kopā skatīšanās vietu organizatori brīvi varēs izvēlēties pasākumus, kurus iekļaut savā kopā skatīšanās programmā. Kaut gan šogad LAMPA norisināsies neierastā formātā, tās programma būs tikpat aizraujoša kā iepriekšējos gados – ap 200 pasākumos diskutēsim par sabiedrībai aktuālām tēmām.

Vai kopā skatīšanās vieta būtu jāorganizē visās četrās festivāla dienās?

Nē, tas absolūti nav obligāti. Jūs varat brīvi izvēlēties gan festivāla kopā skatīšanās grafiku, gan dienas, kurās aicināsiet cilvēkus kopā piedzīvot šī gada LAMPU, sarunāties un apspriest festivāla pasākumus.

Kopā skatīšanās vietu karte

Augusta beigās festivāla mājaslapā tiks izvietota karte, kurā būs atzīmētas visas oficiālās LAMPAS skatīšanās vietas, lai ikviens var izvēlēties sev tuvāko un piemērotāko, kopā izbaudot šī gada festivālu. Savukārt kopā skatīšanās vietu saimnieki šeit varēs atrast informāciju par nepieciešamo tehnisko aprīkojumu, noformējumu un drošības nosacījumiem saistībā ar Covid-19, lai festivālu varētu piedzīvot ne tikai ar prieku, bet arī droši.

Kā festivāls atbalstīs kopā skatīšanās vietas?

LAMPAS komanda, tuvojoties festivālam, sagatavos un nosūtīs tehniskās un saturiskās rekomendācijas, kā rīkot kopā skatīšanās vietu un kā veidot sarunas un diskusijas pasākumu laikā un to starplaikos. Visi materiāli būs pieejami arī festviāla mājaslapā.

Tāpat nosūtīsim LAMPAS oficiālo kopā skatīšanās vietu plakātu/vizuālo identitāti, kuru varēsiet izvietot savā kopā skatīšanās vietā un jau savlaicīgi aicināt apmeklētājus. 

Jautājumi?

Droši sazinies ar Ilzi: [email protected], 27733559. 

 

 

Visi jaunumi