Jaunumi

Visi jaunumi

Piešķil uguni – atbalsti politiķu Cepiena tapšanu!

Šogad politiķu Cepienam ir nepieciešams papildus uguns no Jums. Pagājušā gadā viens no karstākajiem pasākumiem – improvizēta stāvizrāde politiķu Cepiens - pamatīgi apgrauzdēja politiķu veiktos darbus un nedarbus. Politiķi Lolita Čigāne, Ingmārs Līdaka, Sergejs Dolgopolovs un Roberts Zīle izveicīgi mērojās spēkiem ar četriem drosmīgiem komiķiem, kas nekautrējās lietas saukt īstajos vārdos.

Aicinām Jūs piešķilt papildus uguni politiķu Cepienam – dod savu artavu Cepiena tapšanā ar Projektu bankas starpniecību: https://projektubanka.lv/ Mēs nepaliksim paldies parādā ar oriģinālām un īpaši veidotām dāvanām. 

Saņemtie līdzekļi tiks izmantoti Cepiena veidotāju atalgojumam, kā arī pasākuma tehniskajām izmaksām. Visi Sarunu festivāla LAMPA laikā notiekošie pasākumi, tajā skaitā politiķu Cepiens, apmeklētājiem ir bez ieejas maksas.

Arī šogad uz skatuves tiks pulcināti 4 pārstāvji no Latvijas politiskajām partijām, kā arī 4 komiķi. Politiķi, kuri piedalīsies Cepienā, tiks publiski izsludināti aptuveni mēnesi pirms pasākuma norises. Politiķus Cepiena radošā komanda izvēlas, pamatojoties uz to politisko un publisko aktivitāti pēdējā laikā, politiķa personību, kā arī cenšoties saglabāt pārstāvēto politisko spēku dažādību. 

Galvenie Cepienā ievērojamie principi ir - asprātība, ne nekaunība, gudri joki, ne tukša muļķība un cieņa, bet ne godbijība. Apvainoties par Cepienā pateikto - nedrīkst.

Vai tu vari piešķilt uguni politiķu Cepienam līdz 6.jūnijam?  Būs karsti! 

Visi jaunumi