Jaunumi

Visi jaunumi

Astotā LAMPA notiks 2022. gada jūlijā Cēsīs

Sarunu festivāla LAMPA programma ir tikpat neprognozējama un negaidīti pārsteidzoša kā ikviena interesanta saruna. Un tāda tā būs arī 2022. gadā! LAMPA notiks jau astoto reizi un iedegsies 1. un 2. jūlijā Cēsīs. Festivāla vadmotīvs jeb virstēma tiks izziņota janvārī līdz ar iespēju ikvienam pieteikt pasākumus un veidot festivāla programmu kopā.

“Mēs no sirds ceram, ka epidemioloģiskā situācija mums atkal ļaus tikties klātienē, LAMPAS mājvietā Cēsīs, lai atkal ieskanētos simtiem sarunu gan Cēsu pils parkā, gan citās Cēsu vietās. Esam par drošām sarunām, tāpēc kopā ar jums ievērosim visus tobrīd spēkā esošos pulcēšanās ierobežojumus un veselības drošības noteikumus. Šajā festivāla laidienā koncentrēsimies uz klātienes pieredzi, bet tāpat daļa no festivāla pasākumiem būs skatāmi festivāla mājaslapā, sociālajos tīklos un populārākajos Latvijas ziņu portālos,” stāsta Sarunu festivāla LAMPA direktore Ieva Morica.

Kā līdz šim, arī šogad LAMPAS programma top, darbojoties kopā. Jau pavisam drīz – janvārī – ikvienam būs iespēja pieteikt savu pasākumu: divu dienu programmu, pašiem veidojot ne tikai saturu, bet arī savu norises vietu, vai vienu pasākumu uz kādas no LAMPAS nodrošinātajām skatuvēm. Tomēr jāapzinās, ka pasākuma pieteikšana negarantē dalību festivālā: programmas ietilpība nav bezgalīga, tāpēc visi pieteikumi piedalīsies konkursā.

Divu dienu programmas rīkotājus aicināsim pieteikt savus pasākumus no 11. janvāra līdz 11. februārim. Savukārt tiem, kuri vēlas rīkot vienu pasākumu LAMPĀ, pieteikšanās dalībai būs iespējama no 14. februāra līdz 14. martam. Vairāk informācijas par pieteikšanos. 

Visi jaunumi