Pieteikšanās kārtība

Sarunu festivāla LAMPA programma ir tikpat neprognozējama un negaidīti pārsteidzoša kā ikviena interesanta saruna. Ik gadu to radām kopā ar daudzām organizācijām un aktīvistiem, tāpēc aicinām visus radošos un idejām bagātos prātus, entuziastus, privātā, valsts un nevalstiskā sektora organizācijas pieteikt savu pasākumu astotajai LAMPAI, kas notiks 2022. gada 1. – 2. jūlijā Cēsīs. 

Šogad, kad pasaulē valda tik liela neziņa par to, kāda nākotne mūs sagaida, esam pieņēmuši lēmumu neizvirzīt kādu konkrētu festivāla virstēmu. Festivāls būs vieta, kur diskutēsim par aktuālo un svarīgo, meklēsim atbildes šī laika izaicinājumiem un kopā mēģināsim saprast, kā tālāk? 

Pastāv divas iespējas, kā kļūt par LAMPAS pasākuma rīkotāju: organizēt divu dienu programmu (rīkotājs veido ne tikai saturu, bet arī savu norises vietu) VAI rīkot vienu pasākumu uz LAMPAS nodrošinātajām skatuvēm (rīkotājam būs jāparūpējas vien par pasākuma saturu). Tomēr jāapzinās, ka pasākuma pieteikšana uzreiz negarantē dalību. Festivāla pasākumu skaits ir ierobežots, tāpēc visi pieteikumi piedalās konkursā.

Plašāk par dalības nosacījumiem un konkursu lasiet vienā no šiem blokiem:

Vēlos rīkot
divu dienu programmu
LAMPĀ

Pieteikšanās dalībai 11. janvāris – 11. februāris

Vēlos rīkot
vienu pasākumu
LAMPĀ

Pieteikšanās dalībai 14. februāris – 14. marts