Jaunumi

Visi jaunumi

26. maijā LAMPA iesildās Rīgā

Nepaliec mājās, mums kopā ir daudz par ko parunāt! ✋

Sarunas un diskusijas, festivāla atmosfēra, spēles un darbnīcas bērniem, mantu labotava un Rūdolfa Kugrēna stāvizrāde “Prieks”. Sarunu festivāls LAMPA iesildās Rīgā, 26. maijā, Ziepniekkalna pagalmā (Ozolciema iela 22 k-2). Ieeja brīva. 

PROGRAMMA

12.00 – 13.30 Saruna: Kā vecāki var vairot bērna prieku mācīties? | rīko Iespējamā misija sadarbībā ar Swedbank

Iespējamās misija absolventi dalīsies savos stāstos un pieredzē, kā iesaistīt vecākus mācību procesā, lai kopā iedvesmotu bērnus mācīties mūža garumā. Sarunā piedalīsies “Iespējamās misijas” skolotājas Antoņina Ņenaševa, Laura Riekstiņa-Zauska un Līga Biga.

13.45 – 15.15 Diskusija “Kurš, izņemot viņus? Vai ir citas atbildes uz krievu jautājumiem?” (krievu valodā ar sinhrono tulkojumu latviešu valodā) | rīko Русское вещание LTV7

Diskusijā piedalīsies rakstnieks Aleksejs Jevdokimovs, Rīgas Rīnūžu vidusskolas direktors Deniss Kļukins, žurnāliste rus.delfi.lv Aleksandra Poļeščuka, fiziķis Dmitrijs Bočarovs un politologs Juris Rozenvalds. Vadīs – Русское вещание LTV7 žurnālists Aleksejs Dunda.

 
15.30 – 17.00 Saruna par dzīves kvalitāti Ziepniekkalnā | rīko Fonds atvērtai sabiedrībai DOTS sadarbībā ar Jāni Ķīnastu un “nēbetjā”

Jautājumi un atbildes par interesanto vēsturi, izaicinājumu piesātināto tagadni un iespēju pilno nākotni tepat Ziepniekkalnā. Sarunā piedalīsies Rīgas namu pārvaldnieka valdes priekšsēdētājs Aivars Gontarevs, māju atjaunošanas nodaļas vadītājs Juris Romaņenko un projektu vadītājs Andris Cakuls, kā arī Rīgas apkaimju alianses valdes loceklis Māris Jansons un apvienības Pilsēta Cilvēkiem pārstāvis Māris Jonovs. Moderators – Jānis Ķīnasts no vietrades komandas “nēbetjā”

17.15 – 18.45 Saruna par uzticēšanos: cilvēks, sabiedrība, valsts | rīko Fonds atvērtai sabiedrībai DOTS

Iesaistoša un viegla saruna ar interesantiem cilvēkiem par to, kas ir uzticēšanās, kāpēc tā ir svarīga, un ko varam darīt, lai to uzturētu un atjaunotu. Sarunā piedalīsies Uldis Biķis, AS “Latvijas Finieris” padomes priekšsēdētājs, Rūta Dimanta, labdarības portāla "ziedot.lv" un rehabilitācijas centra POGA dibinātāja un vadītāja, kā arī Aidis Tomsons, Latvijas Radio žurnālists un . Sarunu vadīs Ieva Morica, Sarunu festivāla LAMPA direktore.

19.00 – 20.40 Rūdolfa Kugrēna stāvizrāde PRIEKS
Dienas garumā darbosies Mantu labotava, kurā kopīgiem spēkiem būs iespēja salabot citkārt izmetamu lietu, apgūt jaunas prasmes, saņemt pieredzējušu meistaru padomus, satikt kaimiņus un lietderīgi pavadīt laiku.

BĒRNIEM

12.00 – 19.00 Ziepju burbuļi, Brain Games LV galda spēles, kā arī raķešu darbnīca un eksperimentu šovs no Zinātkāres centrs ZINOO
19.00 – 20.00 Atom Art multfilmu vakars.

LAMPU Ziepniekkalnā ieslēdz Fonds atvērtai sabiedrībai DOTSSwedbank Latvia, ArmadilloDeep White un British Council.

Mums palīdz un finansiāli atbalsta Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (Sabiedrības integrācijas programma), Borisa un Ināras Teterevu fonds un Latvijas lielākais kokapstrādes uzņēmums "Latvijas Finieris".

*Pasākuma laikā tiks fotografēts un filmēts. Foto un video materiāli tiks izmantoti publicitātes vajadzībām.

*Projekts tiek līdzfinansēts Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros.

Visi jaunumi