Atpakaļ

Ilze Ušacka

Psiholoģe ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi, Rīgas Stradiņa universitātes lektore Komunikācijas un Juridiskajā fakultātē

Integrējot abas jomas – psiholoģiju un pedagoģiju – Ilze spēj profesionālās un praktiskās zināšanas nodot studentiem tā, lai viņos rastos vēlme izzināt vairāk, plašāk, dziļāk. Tas ir ieguldījums mūsu nākotnē – tie ir nākamie vadītāji, līderi, kuri pieņems likumus un rūpēsies par valsts attīstību kopumā. Arī pati Ilze ir bijusi vadītāja un iepazinusi organizācijas struktūru no zemākā līmeņa darbinieka līdz vadītājiem – līderiem, personālpolitiku, vadījusi komandas saliedēšanas pasākumus. Iesaistījusies dažādos projektos, kas bijuši ne tikai profesionāli, bet arī personības izaugsmei lieli izaicinājumi. Spēj uzņemties risku vadību.

Ar prieku Ilze vada arī dažādus seminārus – par emocionālo inteliģenci, konfliktoloģiju, motivējošo interviju, cienošo komunikāciju, stresa menedžmentu, pārmaiņu vadību. Piedalījusies mentoru programmas un vairāku uzvedības korekcijas un rehabilitācijas programmu izstrādē. Ilgus gadus strādājusi Ieslodzījuma vietu pārvaldē un pārzina preventīvo pasākumu ietekmi uz cilvēka uzvedību un to, kā pārmaiņas ienāk cilvēka dzīvē un cik tās ir noturīgas.

Ilze saka: dzīve ir pārmaiņām un izaicinājumiem bagāts laiks, jo nekas nestāv uz vietas, viss ir dinamisks, straujām pārmaiņām pakļauts, un vienīgi cilvēka attieksme un sagatavotība tam, ka nekas nav noturīgs, palīdzēs šos resursus stiprināt.

Pasākumi

Ilze Ušacka
Atpakaļ
Rīkotāji
Patroni
Lieldraugi
Draugi
Partneri
Informatīvie partneri