Atpakaļ

Evika Muizniece

skolotāja no Rēzeknes

Tulkotāja, skolotāja, studente, producente, latgaliete.

Tulkotāja - ar sākotnējo domu un izglītību par turku valodas tekstu ienākšanu mūsu kultūrā, praksē - Luisa Kerola “Alises brīnumzemē” un Antuāna de Sent-Ekziperī “Mazā prinča” tulkotāja uz latgaliešu valodu.

Skolotāja - kā asu izjūtu cienītāja izmēģinu spēkus projektā “Mācītsspēks”. Ir ļoti interesanti.

Skolniece - var teikt arī vienkārši “pataloģisks zubris”; ir doma paspēt izstudēt visas Latvijas augstskolas. Šogad Daugavpils Universitāte, nākamgad Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija…

Producente, žurnāliste, raidījumu vadītāja - piecus gadus dzīves esmu veltījusi darbam medijos dažādās lomās (Latgales Reģionālā televīzija, Dautkom televīzija, TVNET group).

Latgaliete - vyss ar Latgolys kulturu i volūdu saisteitais nuok nu munys saimis - nu babeņom volūda, nu mamys - izpratne i dzynuļs tū vysu saglobuot, atteisteit i uzpuciet, kab Latgola nabyutu vīnkuorši arhaisks turisma gola mierčs ar šmakovku i muola pūdim, bet atteisteits, unikals i progresivs regions, taipoš kai ituos vītys cylvāki.

Radošo risinājumu meklētāja (un, cerams, atradēja) - kādreiz dzeja. Pēc tam atmiņa par to, ka, kad biju maza, vienmēr sapņoju kļūt par izcilu mākslinieci, precīzāk, apģērbu dizaineri. Arī pasākumu vadīšana bija plānos - tad nu tagad arī šajā virzienā sākas domu un vīziju realizācija.

Domu grauds: “Nasabeist tymsys, dedz gaismu”.

Pasākumi

Evika Muizniece
Atpakaļ
Rīkotāji
Patroni
Lieldraugi
Draugi
Partneri
Informatīvie partneri