Atpakaļ

AFS Latvija Starpkultūru programmas

AFS Latvija nu jau vairāk nekā 30 gadus nodrošina jauniešiem iespēju doties vidusskolas apmaiņas programmās, gadu dzīvojot un mācoties citā valstī un piedzīvojot adaptēšanos citā kultūrā. Līdzīgu kultūras apmaiņas pieredzi iegūst ģimenes, kas Latvijā uzņēmušas citu valstu jauniešus. Šī pieredze mudina cilvēkus kļūt atvērtākiem, paplašina redzesloku un izpratni par "normālo".
Jau vairāk kā 100 gadus AFS misija pasaulē ir sagatavot un motivēt nākotnes līderus, pasaules pilsoņus un pārmaiņu ierosinātājus efektīvai iesaistei, vadībai un sadarbībai dažādās kultūrvidēs. Mēs palīdzam visu vecumu un sociālo slāņu cilvēkiem attīstīt problēmu risināšanas un savstarpējās izpratnes valodu, kas nepieciešama, lai pasaulē radītu pozitīvas pārmaiņas.
Mēs vēlamies rosināt atvērtību pret citām kultūrām un cilvēkiem, pret citādo un nepazīstamo plašākā sabiedrības daļā. Turklāt, vēlamies cilvēkus iedvesmot uz rīcību, atklājot, cik apkārt ir daudz iespēju, un ka kopā darot, var mainīt ne tikai Latvijas sabiedrību, bet arī pasauli.

Pasākumi

AFS Latvija Starpkultūru programmas
Atpakaļ
Rīkotāji
Patroni
Lieldraugi
Draugi
Partneri
Informatīvie partneri