Atpakaļ

5. septembrī 18:30-19:30

Diskusija "Kā veicināt, nevis iznīcināt bērna motivāciju sportot?"

Bērnu virzīšana sportiskā dzīvesveidā ir daļa no panākumu formulas, bet kas notiek, ja process kļūst destruktīvs?

Nereti vecāku acīs viņu atvase ir nākamais Kristaps Porziņģis, lai gan tas kontrastē ar paša bērna iekšējām vēlmēm. Iespējams, viņa īstais ceļš ir kādā pavisam citā sfērā un ar nepareizu ievirzi mums, sabiedrībai kopumā, tiek nolaupīts nākamais ģēnijs, neskaitot to, ka pats bērns nejūtas īsti savā ādā.

Bieži izšķiroša loma talanta realizēšanā ir pareizajām personām no malas un pārsvarā lielākā ietekme ir bērna tiešajiem apgādātājiem. Kur ir robeža starp kaitējošu iejaukšanos un veselīgu stimulu? Kā izvairīties no priekšteču kļūdām un veicināt to, lai nākamās paaudzes ar lielāku varbūtību nonāktu savā īstajā sfērā? Šos mūžsenos jautājumus apspriedīs un risinājumus meklēs cilvēki, kam bijusi pieredzi gan komandas, gan individuālajā sportā.

Rīko:
Šajā vietnē tiek apkopoti Sarunu festivāla LAMPA diskusiju materiāli. Sarunu festivāls LAMPA neuzņemas atbildību par diskusijas dalībnieku viedokļu saturu, kā arī nerediģē to, ciktāl viedokļu saturs nav acīmredzami pretējs Latvijas Republikas normatīvajiem aktiem.
Dalīties:

Rīkotāji

Patroni

Lieldraugi

Draugi

Partneri

Informatīvie partneri