Atpakaļ

5. septembrī 18:00-19:00

Diskusija "Kā neformālā izglītība izglābs pasauli"

Pēdējos gados Latvijā pieaug diskusijas par to, ko vēl vajadzētu mainīt esošajā izglītības sistēmā. Tomēr pastāv iespēja, kas jau šobrīd ir ļoti izplatīta visā pasaulē, kas palīdz risināt problēmas radošā veidā, un kas padara izglītošanas procesu patīkamu un aizraujošu. Diskusija dos iespēju iepazīties ar jauniešiem un pieaugušajiem, kas pasniedz valodas, programmēšanu, matemātiku, mūziku un vizuālo mākslu neformālā gaisotnē, un pulcē open-minded un mērķtiecīgus dažāda vecuma un nacionālās piederības cilvēkus.

Diskusijas laikā mēs iepazīstināsim ar to, kas ir neformālā izglītība, uzklausīsim esošo pasniedzēju stāstus par to, kā viņi pasniedz un ko viņi ir atklājuši paši sev, kā arī uzzināsim bērnu vecāku viedokļus par neformālās izglītības sekām, izveidosim interaktīvu diskusiju “par” un “pret” neformālo izglītību skolās un dalīsimies ar viedokļiem draudzīgā gaisotnē.

 

Rīko:
Šajā vietnē tiek apkopoti Sarunu festivāla LAMPA diskusiju materiāli. Sarunu festivāls LAMPA neuzņemas atbildību par diskusijas dalībnieku viedokļu saturu, kā arī nerediģē to, ciktāl viedokļu saturs nav acīmredzami pretējs Latvijas Republikas normatīvajiem aktiem.
Dalīties:

Rīkotāji

Patroni

Lieldraugi

Draugi

Partneri

Informatīvie partneri