Atpakaļ

Saruna "Autentiska cieņa": Madara Marta Šterna par dzīvi jaunā ķermenī

Datums un laiks: 9. jūnijā 16:00-17:00
Norises vieta: 7 Pasaules mazākā skatuve
Norises vieta kartē:
Gadījumos, kad cilvēks, kurš ir piedzimis kā vīrietis, bet ir apveltīts ar sievietes iekšējo pasauli, vai arī otrādi, tas var izraisīt identitātes problēmas un psiholoģiskas traumas.

Latvijā dzimums joprojām tiek uzskatīts kā viena no visskaidrākajām cilvēka identitātēm - esam vai nu vīrieši, vai sievietes. Tomēr tāpat kā jebkura cita cilvēka identitāte, arī šai ir savas nokrāsas un nianses.

Pateicoties mūsdienu plastikajai ķirurģijai, spējot pārvērst vīrieti, kurš jūt savu iekšējo sievišķīgo būtību, sievietē, un sievieti, spējīgu ne vien just, bet arī demonstrēt savas vīrišķās īpašības un vērtības, padarīt par vīrieti.

-Ko nozīmē piedzimt ķermenī, kura dzimums neatbilst mūsu iekšējai pasaulei?
-Kādi ir galvenie Latvijas sistēmas un sabiedrības šķēršļi, kas mums liedz dzīvot pilnīgi autentisku dzīvi?
-Kāda ir dzīve pēc dzimuma maiņas?

Šos jautājumus apspriedīsim ar Madaru Martu Šternu, web izstrādātāju, kas 2022. gadā izgāja cauri dzimuma maiņas procesam.

Pievienojies sarunai un uzdod Madarai savus jautājumus!*

*Pasākuma laikā piedāvāsim iespēju pasākuma viesiem uzdot savus jautājumus sarunas dalībniekiem. Tiks pieņemti un atbildēti tikai cieņpilni jautājumi, kas uzdoti sarunas tēmas ietvaros.
Tehniskais atbalsts
Ja rodas problēmas skatīties arhīvu vai ievēro kādas citas tehniskas problēmas festivāla mājaslapā, droši vērsies pie mūsu tehniskā atbalsta - ar prieku palīdzēsim!
+371 25293110 [email protected]

Līdzīgi pasākumi

Rīkotāji
Patroni
Lieldraugi
Draugi
Partneri
Informatīvie partneri