Atpakaļ

Swedbank jauniešu TikTok studija Beelievers

Norises vieta: 21 Swedbank Beelievers studija
Norises vieta kartē: Cēsu pils parks
Pasākums notiks tikai klātienē
Swedbank jauniešu ilgtspējas programma - TikTok studija Beelievers ir vieta, kurā satiekas un kopā darbojas tie, kas grib mainīt pasauli un padarīt to zaļāku, ilgtspējīgāku, labāku vietu, kur dzīvot mums visiem! Beelievers TikTok studijā būs iespēja satikt influencerus, radīt interesantu un krāsainu saturu saviem sociālajiem tīkliem, iemācīties jaunus sociālo mediju trikus un labi pavadīt laiku ilgtspējīgā un mājīgā gaisotnē!

Visu Beelievers TikTok studijas darbības laiku darbosies arī apģērbu maiņas punkts, kurš veidots kopā ar labdarības veikalu "Otrā elpa'"

Gaidīsim jebkurā brīdī vai kādā no Beelievers TikTok studijas pasākumiem:
- 12:00 - 13:00 Ilgtspējas izaicinājums "Vai avokado ir labāks par vistas gaļu?" kopā ar Nansiju Garkalni, Marģeri Majoru un Roju Rodžeru.
- 15:00 - 16:00 Ilgtspējas izaicinājums "Kurš T-krekls ir zaļāks?" kopā ar Beāti Bērziņu, Roju Rodžeru un Oskaru Kaulēnu.
- 18:00 - 19:00 Ilgtspējas izaicinājums "Kā atpazīt, kas ir zaļš un kas tikai par tādu izliekas?" kopā ar Māru Sleju, Tīnu Alisi Drupu un Roju Rodžeru.
- 13:30 - 14:30 un 16:30 - 17:30 iespēja kopā ar TikTok satura radītāju Esteri Tīnu veidot video saviem sociālajiem tīkliem!
Tehniskais atbalsts
Ja rodas problēmas skatīties arhīvu vai ievēro kādas citas tehniskas problēmas festivāla mājaslapā, droši vērsies pie mūsu tehniskā atbalsta - ar prieku palīdzēsim!
+371 25293110 [email protected]

Līdzīgi pasākumi

Rīkotāji
Patroni
Lieldraugi
Draugi
Partneri
Informatīvie partneri