Jaunumi

Visi jaunumi

Zināmi devītā Sarunu festivāla LAMPA norises datumi

Zinātnieki novērojuši, ka zemeslode pēdējā laikā ap savu asi griežas ātrāk: daži jau publiski pauduši, ka pērn piedzīvotas īsākās dienas novērojumu vēsturē. Lai nezaudētu pamatu zem kājām tik strauji mainīgā pasaulē, ir vajadzīgs kārtīgs enkurs – vērtības, kas nemainās un uz kurām var paļauties. Ar pārsteidzošu saturu, bet nemainīgiem principiem un norises vietu – arī 2023. gadā Sarunu festivāls LAMPA būs! 9. un 10. jūnijā tas jau devīto reizi pulcēs dziļu sarunu cienītājus Cēsu pils parkā un pilsētvidē.

Sarunu festivāls LAMPA ir vide un impulss nemitīgai sevis pilnveidošanai mūžīgi mainīgajā pasaulē, divas dzīves un sarunu prieka pilnas dienas, kurās asināt prātu, paplašināt redzesloku un izaicināt savus priekšstatus. Tā ir iedvesmojoša un atvērta platforma visiem, kam ir, ko teikt,kur brīvā, nepiespiestā gaisotnē apmainīties ar viedokļiem un cieņpilnā veidā diskutēt par sabiedrībā aktuālām tēmām. Galvenā festivāla misija ir stiprināt demokrātijas, diskusiju un cieņpilnu sarunu kultūru Latvijā.

Festivāla galvenie rīkotāji ir  Fonds atvērtai sabiedrībai DOTSSwedbank, reklāmas aģentūra “Armadillo”, komunikācijas vadības aģentūra “Deep White”, Cēsu novada pašvaldība un “British Council” pārstāvniecība Latvijā.

Visi jaunumi