Jaunumi

Visi jaunumi

Uzsākam jaunu pasākumu ciklu – Sarunu vieta LAMPA

Pašizolācijas laikā vērtīgas un jēgpilnas sarunas ir vajadzīgas vairāk nekā jebkad. Tāpēc Sarunu festivāls LAMPA sadarbībā ar British Council pārstāvniecību Latvijā piedāvā jaunu pasākumu ciklu – Sarunu vietu LAMPA. Tā ir sarunu un tikšanās platforma fiziskās distancēšanās laikā, kur ar ZOOM starpniecību videozvana formātā ikviens interesents varēs sarunāties par iepriekš noteiktu tēmu. Pirmā tikšanās – jau 28. aprīlī.

Šo esam iecerējuši kā vietu, kur izteikt savu viedokli, ieklausīties citos sarunas biedros, iepazīties ar iepriekš nesastaptiem cilvēkiem un izbaudīt cilvēcisku komunikāciju. Tās nebūs lekcijas, bet platforma viedokļu apmaiņai, lai arī pašizolācijas laikā rosinātu vērtīgas pārdomas un ļautu izpausties interesantiem viedokļiem.

Katrai sarunai būs konkrēts norises laiks un iepriekš pieteikta tēma, par kuru dalībnieki varēs diskutēt kopā, sadaloties nelielās grupās. Atkarībā no tēmas dažām sarunām pievienosies arī konkrētās tēmas eksperts.

Pirmā Sarunu vietas LAMPA tikšanās “Pīrādziņu nedigitalizēsi, bet kā ar īstām sarunām?” gaidāma otrdien, 28. aprīlī, plkst. 17.00–18.30. Tā būs diskusija par tēmu, ko šobrīd apgūst daudzi no mums– sarunas digitālajā vidē. Diskusijas galvenais fokuss būs nevis  tehnoloģiju iespējas, bet cilvēciskais sarunā, dzīvas un īstas sarunas sajūta, skatoties ekrānā, un cilvēcīgas, cieņpilnas sarunas veidošana, esot attālināti.  

Sarunu vietā diskusijas daļēji norisināsies mazās cilvēku grupās, tāpēc dalībnieku skaits katrā sarunā ir ierobežots. 

DALĪBAS REĢISTRĀCIJA

Visi jaunumi