Jaunumi

Visi jaunumi

Sarunu festivāls LAMPA aicina studentus praksē

Sarunu festivāls LAMPA, kas šogad norisināsies 20.-21. augustā tiešsaistē un, cerams, arī klātienē Cēsīs, aicina studentus, jo īpaši kultūras menedžmenta un pasākumu producēšanas programmās studējošos, pieteikties mācību prakses vietai[1] festivāla producentu komandā – Sarunu festivāla LAMPA producenta asistents.  Pieteikumus gaidīsim līdz 9. maijam.

Šī ir lieliska iespēja ne tikai praksē pielietot augstskolā iegūtās zināšanas, bet arī gūt praktisku pieredzi liela mēroga festivāla rīkošanā. LAMPAS komanda ir draudzīga un profesionāla – visu darām ar vieglumu un no visas sirds, atbalstām viens otru un kopā priecājamies par paveikto. Festivāla praktikants, strādājot ciešā sasaitē ar festivāla radošo un producentu komandu, gūs arī visu nepieciešamo atbalstu un atbilstošas mācības pienākumu veikšanai.

Sarunu festivāls LAMPA ir viens no lielākajiem festivāliem Latvijā, ik gadu pulcējot tūkstošiem interesentu. Festivāls ir liela mēroga iniciatīva, atvērta platforma, kuras saturu veido vairāk nekā 250 organizācijas un aktīvi indivīdi, kopīgiem spēkiem radot vietu, kur brīvā, nepiespiestā gaisotnē apmainīties ar viedokļiem un cieņpilnā veidā diskutēt par sabiedrībā aktuālām tēmām. www.festivalslampa.lv

Prakses laiks: 2021. gada 1. jūnijs – 27. augusts.

Slodze: pieauguša, tuvojoties festivālam (4-8 stundas dienā), iespējams, pat lielāka festivāla dienās.

Darba vieta: Darbs attālināti un/vai klātienē nodibinājuma „Fonds atvērtai sabiedrībai DOTS” birojā Rīgā, Alberta ielā 13 un festivāla laikā Cēsīs (saskaņā ar epidemioloģisko situāciju valstī).

Prasības

  • Pēdējo kursu students pasākumu organizēšanas, producēšanas, kultūras menedžmenta vai citā jomā;
  • Prasme klausīties, vēlme un spēja mācīties, kā arī darboties patstāvīgi;
  • Ir interese par pasākumu nozari, par sabiedriskajiem procesiem, Latvijā un pasaulē notiekošo;
  • Latviešu valodas rakstītprasme un sarunvaloda teicamā vai ļoti labā līmenī.

Praktikanta darba pienākumi:

  • Tekstu sagatavošana, korektūra un noformēšana latviešu valodā;
  • Skrupuloza festivāla producentam nepieciešamās informācijas iegūšana, apkopošana un papildināšana;
  • Komunikācija ar festivāla pasākumu rīkotājiem, sadarbības partneriem, piegādātājiem;
  • Darba plānu un laika grafiku sagatavošana un sekošana to izpildei;
  • Ar pasākuma personāla labbūtību saistīto jautājumu koordinēšana un uzraudzība;
  • Praktisko darbu izpilde festivāla gatavošanās, norises un pēc-festivāla laikā.

Prakses pieteikumu iesniegšanas termiņš: 9. maijs plkst. 23.59.

Kas jāiesūta? CV, motivācijas video (maksimums 3 min.), studiju vieta, programma un mācību gads.

Video lūgums augšupielādēt failiem.lv, Google Drive, Dropbox vai citā mākoņu koplietošanas kontā un nosūtīt saiti. E-pasta vēstulei pievienotu video failu mēs nesaņemsim.

Kam sūtīt? [email protected]  ar norādi “Prakses pieteikums”.

Rezultātu paziņošana: Ar izvēlētajiem pretendentiem Zoom intervijai sazināsimies rakstiski līdz 14.05.2021. Par gala lēmumu informēsim visus uz Zoom interviju uzaicinātos e-pastā.

 

[1] Mācību prakse ir pieejama studentiem profesionālās izglītības iestādē ar prakses programmu, un to slēdz kā līgumu par mācību praksi starp praktikantu, profesionālās izglītības iestādi un prakses vietu (sk. Ministru kabineta noteikumi Nr. 785). Par savām iespējām nostiprināt prasmes ārpus mācību prakses (piemēram, veicot brīvprātīgo darbu) vairāk vari uzzināt, rakstot uz [email protected].

Visi jaunumi