Jaunumi

Visi jaunumi

Praktiskie padomi pirms došanās uz festivālu

Aicinām laikus saplānot savu ceļu uz Cēsīm, mājas lapā sastādīt tieši savu ideālo festivāla programmu, kā arī apsvērt nakšņošanu LAMPA bezmaksas telšu pilsētiņā”. Festivāls 1. – 2. jūlijā norisināsies Cēsu pils parkā, kur divu dienu garumā varēs piedalīties 150 dažāda formāta pasākumos – no  nopietnām diskusijām līdz dejām.

Lai mazinātu sastrēgumus uz Cēsīm un pašā pilsētā, festivāla organizatori iesaka izmantot sabiedrisko transportu - līdz Cēsīm ērti var nokļūt gan ar autobusu, gan vilcienu. Ja tomēr plānots doties ar personīgo auto, ieteicams atrast ceļa biedrus –  brauciens būs jautrāks, daba - saudzēta, kā arī būs vieglāk atrast vietu automašīnas novietošanai. Tuvāk dzīvojošajiem izdevīgi uz Cēsu pils parku doties ar velosipēdu, kuram velo novietni varēs atrast festivāla teritorijā.

Festivāla aktivitātes norisināsies divas dienas, tāpēc naktsmājas iespējams meklēt pie draugiem un paziņām, kuri dzīvo Cēsīs, kādā no viesnīcām tuvējā apkaimē vai izmantojot naktsmāju īres vietnes https://www.airbnb.com pakalpojumus.

Festivāla organizatori šogad nodrošinājuši arī iespēju par velti nakšņot LAMPA telšu pilsētiņā Bērzaines iela 4 (sētā), tieši blakus Cēsu pils parkam. Telšu pilsētiņas blakus esošajā Bišu ielā auto atstāt nedrīkst. Tos var atstāt stāvlaukumos Berzaines ielā. Telšu pilsētiņā būs pieejamas tualetes un mobilās mazās izlietnes. Tā strādās no 1. jūlija plkst. 11.00 līdz 3. jūlija plkst. 13.00. 

TELŠU PILSĒTIŅAS KARTE 

Sīkāku informāciju par iespējamajām naktsmājām un transportu, kā arī komunicēt ar citiem apmeklētājiem iespējams Facebook lapā  https://www.facebook.com/groups/1658404124375797/

Pasākumā uz vietas organizatori ir padomājuši arī par pašiem mazākajiem LAMPAS apmeklētājiem - mini LAMPĀ vecākiem būs iespēja savas atvases atstāt profesionālu auklīšu gādībā. Tāpat apmeklētāji līdzi var ņemt savus mājdzīvniekus, tikai jāatceras sekot līdzi ķepaiņiem, parūpējoties gan par maisiņiem, savācot aiz saviem mīluļiem, gan arī par traukiem, kuros ieliet ūdeni. 

Festivāla teritorijā būs vairākas ēdināšanas zonas dažādām gaumēm. Tāpat būs pieejams bezmaksas ūdens no īpaši atzīmēta ūdens krāna. Organizatori iesaka līdzi paņemt ērti uzpildāmu ūdens pudeli, vai arī info teltī iegādāties īpaši veidotās LAMPAs pudeles. Svarīgi - parka teritorijā nav atļauts ierasties ar savu alkoholu -  ienestie grādīgie dzērieni tiks konfiscēti. Festivāla teritorijā būs iespēja izvēlēties gan bezalkoholiskos, gan alkoholiskos dzērienus.

Visu festivāla laiku būs pieejamas divas info teltis – vienā no tām būs iespēja saņemt medicīnisko palīdzību. Tāpat darbosies divi publiskie tālruņu uzlādes punkti parka teritorijā, lai paspētu iemūžināt visu festivālā redzēto un piedzīvoto. Ja būs vēlme atvest mājās ko vairāk par foto un video, apmeklētāji varēs iegādāties dažādas nelielas LAMPAs piemiņas veltes, vienlaicīgi atbalstot pasākumu - ienākumi tiks izmantoti festivāla izmaksu nosegšanai.

Sarunu festivāls LAMPA ir viens no tiem notikumiem, pirms kura ir vērts padomāt ne tikai par saģērbšanos atbilstoši laikapstākļiem, bet arī izvēlēties sev vissaistošākos pasākumus. Festivāla mājaslapā iespējams izveidot savu programmu, izvēloties no 150 pasākumiem http://www.festivalslampa.lv/lv/programma/.

 

 

Visi jaunumi