Jaunumi

Visi jaunumi

Piesakies un kļūsti par LAMPAS brīvprātīgo

9. un 10. jūnijā Cēsīs jau devīto reizi uzmirdzēs Sarunu festivāls LAMPA, aicinot piedzīvot divas dzīvesprieka pilnas dienas, asinot prātu, paplašinot redzesloku un izaicinot savus priekšstatus par Latvijai, Eiropai un pasaulei būtiskiem jautājumiem. Arī šogad ikvienam interesentam ir iespēja kļūt par Sarunu festivāla LAMPA brīvprātīgo un pievienoties rīkotāju komandai. Būt vienam no 100 cilvēku brīvprātīgo komandas ir krāšņa pieredze, ko vērts piedzīvot.

LAMPAS brīvprātīgajam būs iespēja iepazīties ar jauniem un interesantiem cilvēkiem, pieredzēt festivāla norises aizkulises un lietderīgi pavadīt brīvo laiku, apvienojot brīvprātību ar festivāla pasākumu apmeklēšanu. Festivāla organizatori raudzīsies, lai pienākumi tiktu piemeklēti atbilstoši brīvprātīgā interesēm. Pienākumi ir visdažādākie – skatuves iekārtošana, palīdzība ar festivāla koordinēšanu, sociālo tīklu satura attīstība, apmeklētāju uzskaite, darbs informācijas punktā, pasākumu norises uzraudzība, apmeklētāju viedokļu apkopošana u. c.

Brīvprātīgajam jābūt vismaz 16 gadu vecam, atvērtam jaunām zināšanām un pieredzei, kā arī gatavam veltīt 20–30 stundu brīvprātīgajam darbam 9. un 10. jūnijā Cēsīs. Lai sagatavotos festivāla norisei, 22. maijā plkst. 17.00–19.00 jāapmeklē mācības un iedvesmas darbnīca par festivāla organizēšanas knifiem, kas notiks gan klātienē Rīgā, gan tiešsaistē platformā Zoom. 8. jūnijā Cēsīs plkst. 16.00–22.00 festivāla organizētāji rīkos Instruktāžas/Iepazīšanās pasākumu, savukārt 11. jūnijā Cēsīs plkst. 10.00–12.30 notiks brīvprātīgā darba izvērtēšana.

Festivāla organizatori būs klātesoši un atbalstīs brīvprātīgos visdažādākajos jautājumos, nodrošinās ar pienākumu izpildei nepieciešamajiem resursiem, piedāvās informatīvas un izglītojošas mācības, kas palīdzēs sagatavoties kā festivālam, tā arī brīvprātīgā personības izaugsmei. Festivāla laikā brīvprātīgajiem tiks nodrošinātas arī naktsmītnes, transporta organizēšana (Rīga–Cēsis–Rīga) un ēdināšana, bet festivāla beigās tiks rīkots pateicības pasākums brīvprātīgajiem par vērtīgo ieguldīto darbu LAMPAS tapšanā.

Pieteikties var līdz 30. aprīlim, aizpildot anketu festivāla mājaslapā. Ja rodas kādi papildu jautājumi, aicinām rakstīt uz e-pastu [email protected] vai pievienoties tiešsaistes informatīvam semināram par brīvprātību Sarunu festivālā LAMPA Facebook platformā 18. aprīlī plkst. 18.00–19.30.

 

Sarunu festivāla LAMPA brīvprātīgo programmas patrons ir ilggadējais festivāla atbalstītājs AS “Latvijas Finieris”.

Visi jaunumi