Jaunumi

Visi jaunumi

LAMPA izsludina konkursu dalībai festivālā ar savu pasākumu

Līdz 17. aprīlim ikviens aicināts piedalīties konkursā un pieteikt savu pasākumu otrajā sarunu festivālā LAMPA, kas 1. un 2. jūlijā notiks Cēsu pils parkā. Tēmas izvēlē un pasākuma formātā nekādu ierobežojumu nav. Festivāla mērķis ir veicināt demokrātisku kultūru Latvijā, rosināt cilvēku interesi par Latvijā un pasaulē notiekošo, kā arī radīt platformu cieņpilnai viedokļu un ideju apmaiņai.

“Demokrātija nevar pastāvēt, ja cilvēkiem nav intereses un vēlme piedalīties valsts sabiedriskajā un politiskajā dzīvē. Ja cilvēkiem vienalga, demokrātija kļūst par čaulu. LAMPA ir mūsu aicinājums kopā piedalīties Latvijas demokrātijas celtniecībā,” uzsver festivāla direktore un fonda atvērtai sabiedrībai DOTS izpilddirektore Ieva Morica. 

Pieteikt savu pasākumu iespējams, aizpildot anketu  http://www.festivalslampa.lv/lv/piedalies/Pirms pasākuma pieteikšanas aicinām izlasīt festivāla manifestu un iepazīties ar festivāla pasākumu kritērijiem.

 

Savukārt, festivāla izglītības satura patrons Swedbank aicina pieteikt pasākumus Izglītības skatuvei.  “Latvijas izglītība nav gana laba Latvijai. Lai Latvijā notiktu ekonomikas un labklājības izrāviens, Latvijas izglītībai jāmainās no viduvējas uz izcilu. Festivāls LAMPA ir īstā vieta, lai domu apmaiņu par mūsdienīgas izglītības aspektiem izceltu ārpus šauras profesionāļu vides. Kam un kā jāmainās izglītībā un kā atpazīt izcilību – par šīm tēmām aicinām raisīt sarunas uz festivāla Izglītības skatuves, “ mudina Swedbank vadītājs Latvijā Māris Mančinskis.

Pieteikumus izvērtēs īpaši atlasīta savas nozares profesionāļu grupa: LTV žurnālists Oļegs Ignatjevs, biedrības “Ascendum” valdes locekle un LTV žurnāliste Eva Ikstena, Fonda atvērtai sabiedrībai DOTS izpilddirektore Ieva Morica, komunikācijas vadības aģentūras “Deep White” vadītāja Egle Klekere, reklāmas aģentūras “Armadillo” stratēģijas vadītājs Ģirts Poļikovs, Swedbank korporatīvo attiecību vadītāja Adriāna Kauliņa, pasākumu aģentūras "Chocolate Events" vadītāja Sindija Vilde, pilsētplānotājs Jānis Ķīnasts, un politologs Ivars Ījabs.

Pieteikuma anketas tiks vērtētas atbilstoši sarunu festivāla LAMPA manifestam un pasākuma kritērijiem.  

Visi jaunumi