Jaunumi

Visi jaunumi

LAMPAS vērtības arī tavā ikdienā – digitālajā pasaulē!

Jau drīz norisināsies astotais Sarunu festivāls LAMPA, kur varēsim sanākt kopā un sarunāties aci pret aci, atkal mācoties izteikties un uzklausīt citus. Taču, saudzējot dabas resursus un pielāgojoties laikmetam, kurā dzīvojam, esam sarūpējuši vairākus digitālus jaunumus, ar kuru palīdzību rosinām uz atklātām, cieņpilnām un jēgpilnām sarunām.

Apskati, izmēģini, dalies un dari LAMPAS vērtības zināmas arī citiem!

Sarunvedis – iedvesmas instruments vērtīgām sarunām

Sarunvedis ir instruments, ar kā palīdzību provocēt sevi, draugus vai svešinieku aizdomāties, izteikties un ieklausīties vienam otrā par kādu no piedāvātajām tēmām. To radījušas sabiedrībā zināmas personas – dažādu jomu pārstāvji, viedokļu līderi un mākslinieki, aicinot ikvienu vingrināties sarunu mākslā. Izaicini kādu aci pret aci vai virtuāli pielietot Sarunvedi un iedvesmojieties atklātām sarunām.

Izdaiļo savus Instagram Story ar LAMPAS GIF jeb animētajiem attēliem

Ievietojot savā Instagram Story bildes un video no festivāla, pievieno tiem ne tikai #festivalsLAMPA, bet arī LAMPAS GIF jeb animētus attēlus. Tie liks tavam publicētajam Instagram Story izcelties uz citu fona, kā arī ļaus tev viegli un ātri atpazīt citus Sarunu festivāla LAMPA vērtību piekritējus kā pirms, tā pēc festivāla. Kas zina, varbūt tā iepazīsi kādu, kuru uzklausīt un tapt sadzirdētam arī pašam.

Kas jādara, lai savam Instagram Story pievienotu LAMPAS GIF jeb animētus attēlus?

  • Kad esi izvēlējies bildi vai video, kuru vēlies publicēt, dodies uz GIF sadaļu;
  • Meklētājā ieraksti “festivalslampa”;
  • Pievieno GIF pēc savas izvēles.
Pārsteidz draugu ar demokrātisku sveicienu virtuālas pastkartes formātā

Arī šogad piedāvājam izmantot virtuālās pastkartes drukāto vietā. Tās vari nosūtīt draugam kā demokrātisku un oriģinālu virtuālo sveicienu festivāla gaidās, kā arī atgādināt, ka sarunām ir nozīme.

Lejupielādē LAMPAS virtuālās pastkartes.

Padari Telegram ziņas raibākas ar LAMPAS uzlīmēm

Lieto LAMPAS uzlīmes platformā Telegram! Tās tev palīdzēs ne vien padarīt savu ziņu redzamāku, bet arī tapt atpazītam citu Sarunu festivāla LAMPA piekritēju vidū.

Iegūsti Telegram uzlīmes šeit!

Krāsojamās lapas

LAMPAS krāsojamās lapas vari izdrukāt un ar tām mācīt savam bērnam sarunu nozīmi, kā arī krāsošanas procesam nodoties pats, uz mirkli izbēgot no ikdienas rutīnas.

Lejupielādē LAMPAS krāsojamās lapas!

Visi jaunumi