Jaunumi

Visi jaunumi

LAMPA tavā digitālajā pasaulē – no Instagram gifiem līdz ekrānsaudzētājiem

Pavisam drīz iedegsim septīto LAMPU un atkal varēsim piedzīvot klātienes sarunu burvību, bet pasaulei kļūstot aizvien digitālākai, šogad esam parūpējušies par vairākiem digitāliem risinājumiem. Pielaiko, izmēģini, dalies un kļūsti par LAMPAS vēstnesi! 

Pielaiko Instagram Cieņas rāmīti jeb filtru

Pirms festivāla un festivāla laikā “pielaiko” LAMPA 2021 Instagram rāmīti jeb filtru un dalies ar festivāla šīgada vēstījumu – saruna bez cieņas kļūst par cīņu.

Kas jādara, lai savā Instagram kontā kļūtu par vienu no LAMPAS “vēstnešiem”?

  • Lai ievietotu storiju, dodies uz browse effects sadaļu;
  • Raksti meklēšanas lodziņā “festivalslampa”;
  • Pielaiko filtru un dalies ar to savā storijā;
  • Atzīmē @festivalslampa.lv;
  • Pievieno #festivalslampa
  • Instagram rāmīti varēsi atrast arī @festivalslampa.lv profilā, efektu sadaļā.

Pievieno savām Instagram bildēm un video LAMPAS gifus

Šogad esam parūpējušies, lai LAMPAS vēstījums un simboli dzīvo arī Instagram GIF sadaļā. Ievietojot savā Instagram profilā bildes un video no festivāla, pievieno tiem atraktīvus un košus gif. Protams, tos vari izmantot arī pirms un pēc LAMPAS, daloties ar pārdomām un emocijām par šīgada festivāla norisi.

Kas jādara, lai papildinātu savu Instagram storiju jeb stāstu ar LAMPAS gif jeb grafiskajiem attēliem?

  • Ievietojot savu Instagram storiju, dodies uz GIF meklētāja sadaļu;
  • Ieraksti “festivalslampa”;
  • Pievieno kādu no kustīgajiem vai statiskajiem gifiem savam Instagram storijam.

Nosūti draugam LAMPAS digitālo kartiņu

Šīgada jaunums – digitālās kartītes ierasto drukāto kartīšu vietā. Šādu kartīti vari elektroniski nosūtīt draugam uz jebkuru pasaules malu, lai atgādinātu par cieņas treniņa nozīmi ikdienā un aicinātu kļūt par daļu no šīgada LAMPAS – klātienē, tiešraidēs vai kopā skatīšanās vietās visā Latvijā. Lejupielādē LAMPAS digitālās kartiņas.

Izmēģini jaunos LAMPAS ekrānsaudzētajus

Piešķir savai viedierīcei un datoram šīgada LAMPAS identitāti un izmēģini jaunos ekrānsaudzētajus! Tie jebkurā ikdienas situācijā atgādinās, cik būtiska ir cieņpilna komunikācija. Lejupielādē ekrānsaudzētājus dažādām ierīcēm  

Veidojam kopā LAMPAS 2021 oficiālo Spotify Cieņas pleilisti jeb dziesmu sarakstu!

Piešķirsim šī gada festivālam jaunas muzikālas vēsmas un noskaņu, klausoties ne tikai festivāla komandas, bet arī apmeklētāju ieteiktās dziesmas! Iesaki savu dziesmu (un tās izpildītāju), kas tev asociējas ar cieņu visās tās izpausmēs, pievieno komentāros Facebook vai ievieto savā Instagram storijā un pavisam drīz meklē to LAMPAS Spotify!

Visi jaunumi