Jaunumi

Visi jaunumi

LAMPA aicina pieteikt kopā skatīšanās vietas

Sarunu festivāla LAMPA komanda turpina pērn iesākto tradīciju un arī šogad aicina pieteikt LAMPAS kopā skatīšanās vietas un tādējādi kļūst par sarunu un diskusiju kultūras vēstnešiem savā apkaimē, pilsētā, ciematā vai kopienā. LAMPAS kopā skatīšanās vieta ir ikvienam brīvi pieejama vieta Latvijā un pasaulē, kur cilvēki var kopā skatīties un apspriest festivāla pasākumus, ievērojot valstī tobrīd aktuālos drošības nosacījumus.

Festivāla norise

Septītais Sarunu festivāls LAMPA norisināsies 20. un 21. augustā. Ja epidemioloģiskā situācija būs labvēlīga, lai tiktos klātienē,  festivāls norisināsies jaunās sarunu vietās Cēsu pilsētvidē, savukārt jebkuros apstākļos to varēs skatīties festivāla mājaslapā un citās platformās. Festivāla programmu izziņosim jūlija beigās, bet apsolām, ka tā būs tikpat negaidīti pārsteidzoša kā ikviena interesanta saruna – teju 250 pasākumi (diskusijas, sarunas, stāvizrādes, darbnīcas u.c.) ikkatra gaumēm un interesēm.

Kas ir kopā skatīšanās vietas?

Kopā skatīšanās vietas pieteikšana ir iespēja kļūt par spuldzīti LAMPAS norises kartē un sarunu kultūras vēstnesi savā kopienā. Tā var būt jebkura publiska vai apmeklētājiem atvērta vieta, kur ir svarīgas LAMPAS vērtības. Kopā skatīšanās vietas ar festivāla atbalstu organizē to “saimnieki” – iestādes darbinieki, kultūrvietas īpašnieki, draugu grupa vai mājas iedzīvotāji – jebkurš, kurš ir gatavs uzņemt pie sevis kādu daļu LAMPAS “gaismas” – sarunas par svarīgo un aktuālo un cilvēkus, kuri vēlas tajās piedalīties.

Līdz ar vēlēšanos būt daļai no LAMPAS, jābūt gatavam kopā skatīšanās vietu atvērt un padarīt brīvi pieejamu visiem, kuri vēlas piedalīties un iesaistīties sarunās. Tāpat vietu saimniekiem pašiem ir jāgādā par tehnisko nodrošinājumu – datoru, ekrāna skaņas iekārtām un interneta pieslēgumu.

Kā pieteikt?

Kopā skatīšanās vietu saimnieki aicināti pieteikties līdz 25. jūnijam pie koordinatores Kristīnes Ļeontjevas, rakstot uz [email protected] un norādot pārstāvēto organizāciju vai vietu. Iedegt LAMPU savā apkaimē – izveidot kopā skatīšanās vietu var ikviens.

Ko iegūs kopā skatīšanās vietu organizatori?

Lai kopā skatīšanās izdotos un sagādātu prieku visiem tās dalībniekiem, pirms festivāla norises Sarunu festivāla LAMPA un British Council pārstāvniecības Latvijā  pārstāvji aicinās kopā skatīšanās vietu organizatorus piedalīties tiešsaistes mācībās. Tajās varēs iegūt praktisku informāciju par iekļaujošu pasākumu rīkošanu un komunikāciju, kas noderēs, rīkojot ne tikai šo, bet arī citus pasākumus. LAMPAS komunikācijas eksperti iepazīstinās ar praktiskiem ieteikumiem, kā piesaistīt auditoriju, bet British Council komanda dalīsies zināšanās par to, kā izprast savas kopienas vajadzības un veidot pasākumus, iekļaujot visus tās locekļus.

Kopā skatīšanās vietu koordinatore

Kristīne Ļeontjeva, 29346386, [email protected]

 

LAMPAS kopā skatīšanās vietas tiek veidotas sadarbībā ar British Council pārstāvniecību Latvijā. Finansiālu atbalstu sniedz arī Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

Visi jaunumi