Jaunumi

Visi jaunumi

Desmitā LAMPA pulcēja vairāk nekā 25 000 interesentu

Aizvadītajā nedēļas nogalē Cēsīs desmito reizi izskanējis Sarunu festivāls LAMPA, 365 pasākumos un 62 norises vietās divās dienās pulcējot vairāk nekā 25 000 interesentu. Festivāla noslēgumā – kulminācijā – notika iemīļotais un  tradicionālais “Politiķu cepiens”, kas jau ierasti kļuvis par vienu no apmeklētākajiem notikumiem.

Festivāla programmā šogad bija diskusijas un citu formātu sarunas par tādām tēmām kā cilvēks, izglītība, finanses un ekonomika, drošība un tieslietas, Eiropa un pasaule, valsts un sabiedrība, kultūra un prāta atpūta, vide un ilgtspēja, mediji, mākslīgais intelekts un tehnoloģijas, mentālā veselība u. c., kā arī interaktīvas un izklaidējošas spēles, darbnīcas, diskusijas, sarunas, iestudējumi, sporta pārraides, raidierakstu dzīvie izpildījumi un īpaši pārsteigumi.

Starp skatītākajiem notikumiem jau ierasti bija tradicionālais “Politiķu cepiens”, kurā šogad tika cepināti 14. Saeimas deputāte Linda Liepiņa (“Latvija pirmajā vietā”), 14. Saeimas deputāts, Iekšlietu ministrijas parlamentārais sekretārs Igors Rajevs, veselības ministrs Hosams Abu Meri (“Vienotība”) un politiķe Elīna Pinto (“Progresīvie”).

Lielu apmeklētāju interesi raisīja arī jau par tradīciju kļuvušais “Politiķu disko”, inovāciju un neražu stāstu vakars “FuckUp Nights Riga”, sarunu šovs “Rail Baltica: necenzēta patiesība”, podkāsta “Zinātne vai muļķības” speciālizlaidums, kā arī tādas diskusijas kā “Aktuālais ar Bize Vaļā”, “Nolinčosim internetā! Twittertiesas spēks”,“Cancel media. Ja nebūtu žurnālistu?”, “Mākslīgā intelekta draudus drošai informācijai neapturēs pat uzticami mediji. (Ne)piekrīti?” un politiķu diskusija “Politiskā kultūra un komunikācija Latvijā: vai varam labāk?”.

Jau pēc nedēļas daļa festivāla notikumu ierakstā bez maksas būs pieejami festivāla mājaslapā.

FOTOALBUMS 

Visi jaunumi