Jaunumi

Visi jaunumi

Sarunu festivāla LAMPA iesildīšana Cēsīs: vakara saruna

Sarunu festivāls LAMPA aicina Cēsu iedzīvotājus uz vakara tikšanos neformālā noskaņā par otro Sarunu festivālu LAMPA, kas notiks Cēsu pils parkā 1.-2. jūlijā. Vakara gaitā festivāla rīkotāji – Fonda atvērtai sabiedrībai DOTS pārstāvji  - informēs par festivāla ideju, mērķiem, plānošanu un praktisko norisi. Vakara gaitā runāsim arī par idejām cēsnieku aktīvai līdzdalībai festivāla ietvaros.  

Pasākums notiks 20. maijā no 18:00 līdz 20:00 kopā strādāšanas telpa “Skola6”, Skolas ielā 6.

Ar plašāku programmu iepazīsties te.

Vēlamies, lai Sarunu festivāls LAMPA ir stāsts, kuru kopīgi veido un ar kuru lepojas ikviens Cēsu iedzīvotājs. Cēsis jau iemantojusi neoficiālās Latvijas kultūras galvaspilsētas statusu. Ar mājvietas došanu sarunu festivālam LAMPA Cēsis sāk iezīmēties arī kā demokrātijas galvaspilsēta. 
Plānots, ka festivāla laikā Cēsu pils parka sirdī – uz saliņas – atradīsies Cēsu telts "MĀJVIETA / cēsis", kas būs tieša un simboliska satikšanās vieta festivāla apmeklētājiem ar cēsnieku stāstiem, iesaisti, uzņēmējdarbību  un viesmīlību. Tāpat cēsinieki ir laipni aicināti  praktiski iesaistīties festivāla apmeklētāju uzņemšanā, izīrējot vai piedāvājot naktsmājas, kā arī piedaloties kā brīvprātīgajiem. 

Pasākums tapis pateicoties Fondam atvērtai sabiedrībai DOTS, Cēsu novada domei un ”Skola6”.

Visi jaunumi