Jaunumi

Visi jaunumi

Sarunu festivāls LAMPA saņem Eiropas Pilsoņu balvu 2023

Ieklausīties, lai saprastos, un brīvi, cieņpilni apmainīties domām ir katras demokrātiskas sabiedrības nepieciešamība. Un arī mūsu misija, kas pamanīta un novērtēta starptautiski: Sarunu festivāls LAMPA ieguvis Eiropas Pilsoņu balvu 2023.

Festivāls ir ļoti liela Latvijas sabiedrības kopīga darba rezultāts, un šī balva ir balva ikvienam, kas ir devis savu gaismu LAMPAS spožumā.

Mēs ticam sarunāšanās spēkam un tam, ka ar iztaisnotām mugurām, staltu un godprātīgu stāju ikdienā un ar degsmi acīs, darot to, ko mākam vislabāk, mēs kopā varam veidot Latviju par vietu, kur ikviens var dzīvot jēdzīgi un laimīgi.

"Saņemtais augstais apbalvojums mums ir īpaši nozīmīgs. Tas dod mums lielu motivāciju organizēt festivālu ar arvien lielāku jaudu", uzsver festivāla direktorevIeva Morica.

Paldies žūrijai, balvas komitejai, LAMPAS komandai, atbalstītājiem, apmeklētājiem un Eiropas Parlamentam Latvijā!

Esam pagodināti saņemt šo augsto atzinību, kā arī bezgala pateicīgi mūsu draugiem Fonds atvērtai sabiedrībai DOTS , Cēsis , Armadillo, Swedbank Latvia, Deep White un British Council Latvia par ieguldījumu LAMPAS tapšanā!

Festivāls Lampa 2024.gadā notiks jau 10. reizi, turpinot stiprināt demokrātijas, diskusiju un cieņpilnu sarunu kultūru Latvijā.

Visi jaunumi