Dagnija Lejiņa

Dagnija Lejiņa

Uzņēmēja, “Digital Freedom Festival” vadītāja

Dagnija ir uzņēmēja. Viņa īpaši interesējas par tehnoloģijām, tādēļ kopā ar domubiedriem vada vērienīgo “Digital Freedom Festival”. Viņa ir līdzdibinājusi Latvijas startup asociāciju Startin.LV un ir tās valdes locekle, kā arī aktīvi iesaistās startup sabiedriskajā dzīvē Latvijā un ārvalstīs.

Viņa ir izveidojusi publiskās runas institūtu “Oratore” - platformu publiskās runas attīstīšanai un pilnveidošanai īpaši sievietēm, lai iedrošinātu uzstāties publiski un izmantot savu līderības potenciālu pozitīvām pārmaiņām.

Dagnijai ir daudzu gadu pieredze komunikācijas jomā. Viņa vada reputācijas vadības aģentūru “Lejiņa&Šleiers”. Bijusi sabiedrisko attiecību vadītāja Ziemeļvalstu lielākajā bankā Nordea, bijusi ārlietu ministra komunikācijas padomniece.

Ieguvusi maģistra grādu politikā un komunikācijā Londonas Ekonomikas skolā (London School of Economics and Political Science).

Neatkarīgi no tā, vai tas būtu pārgājiens Himalajos vai piedzīvojumu meklēšana Āzijas biezajos džungļus, Dagnija nekad nav atteikusies no izaicinājuma, cenšoties pavērt nezināmā apvāršņus. Viņa allaž meklē veidus, kā var palīdzēt citiem sasniegt savus mērķus, vienojot cilvēkus un veidojot uz kopīgiem mērķiem orientētas komūnas.

Foto: Dan Taylor