Atpakaļ

Dagnija Lejiņa

Uzņēmēja, "Novatore", "Oratore", "Lejiņa & Partneri" reputācijas menedžments

Dagnija ir uzņēmēja. Viņa īpaši interesējas par tehnoloģijām, tādēļ kopā ar domubiedriem vadījusi vērienīgo “Digital Freedom Festival”. Viņa ir līdzdibinājusi Latvijas startup asociāciju Startin.LV, kā arī aktīvi iesaistās startup sabiedriskajā dzīvē Latvijā un ārvalstīs.

Sieviešu ekonomiskajai iespējošanai izveidojusi platformu “Novatore.” Tāpat viņa vada publiskās runas institūtu “Oratore” publiskās runas pilnveidošanai īpaši sievietēm, lai iedrošinātu uzstāties publiski un izmantot savu līderības potenciālu.

Dagnijai ir daudzu gadu pieredze komunikācijas jomā. Viņa vada reputācijas vadības aģentūru “Lejiņa & Partneri”. Bijusi sabiedrisko attiecību vadītāja Ziemeļvalstu lielākajā bankā Nordea, bijusi ārlietu ministra komunikācijas padomniece.

Kā britu valdības Čiveninga stipendiāte ieguvusi maģistra grādu politikā un komunikācijā prestižajā Londonas Ekonomikas skolā (London School of Economics and Political Science).

Neatkarīgi no tā, vai tas būtu pārgājiens Himalajos vai piedzīvojumu meklēšana Āzijas biezajos džungļus, Dagnija nekad nav atteikusies no izaicinājuma, cenšoties pavērt nezināmā apvāršņus. Viņa allaž meklē veidus, kā var palīdzēt citiem sasniegt savus mērķus, vienojot cilvēkus un veidojot uz kopīgiem mērķiem orientētas komūnas.Foto: Dan Taylor
Dagnija Lejiņa
Atpakaļ
Rīkotāji
Patroni
Lieldraugi
Draugi
Partneri
Informatīvie partneri