Atpakaļ

Biedrība “AGIHAS”

Biedrība AGIHAS ir atbalsta grupa inficētajiem ar HIV un AIDS slimniekiem. Biedrība tika izveidota 1993. gadā – laikā, kad Latvijā tika diagnosticēti pirmie HIV pacienti. Jau vairāk nekā divdesmit gadus mēs strādājam, lai HIV/AIDS skartajiem līdzcilvēkiem būtu vairāk iespēju, spēka un izredžu arī pēc diagnozes uzzināšanas dzīvot kvalitatīvu – aktīvu un jēgpilnu dzīvi. Kaut arī HIV šodien vairs nav nepielūdzams spriedums, bet gan hroniska vadāma slimība, ar kuru iespējams sadzīvot, mūsu sabiedrībā šīs infekcijas skartajiem cilvēkiem nākas sastapties ar daudzām barjerām – gan sabiedrības aizspriedumiem, gan veselības aprūpes un sociālā un psiholoģiskā atbalsta pieejamības ierobežojumiem. Tieši tāpēc mēs esam un darbojamies – lai ikviens HIV/AIDS pacients sajustu un saņemtu to atbalstu un palīdzību, kas viņam konkrētajā brīdī visvairāk vajadzīga. Lai mūsu sabiedrība kļūtu iekļaujošāka un iecietīgāka pret šiem cilvēkiem, kuriem piepulcēties kādā brīdī diemžēl var ikviens no mums.

Mūsu centieni ir arī novērtēti – esam saņēmuši Sabiedrības Integrācijas fonda atzinības rakstu par sabiedrības integrācijas veicināšanu.

22 pastāvēšanas gados biedrība ir bijusi pārstāvēta 137 starptautiskās konferencēs un forumos, sarīkojusi 35 apmācību kursus, seminārus un motivācijas skolas –nometnes biedrības aktīvistiem, kā arī īstenojusi 50 dažādus projektus. Mūsu centieni ir arī novērtēti – esam saņēmuši Sabiedrības Integrācijas fonda atzinības rakstu par sabiedrības integrācijas veicināšanu.

Pasākumi

Biedrība “AGIHAS”
Atpakaļ
Rīkotāji
Patroni
Lieldraugi
Draugi
Partneri
Informatīvie partneri