Atpakaļ

Zvērinātu advokātu birojs FORT

Mēs esam augsti kvalificētu un pieredzējušu advokātu komanda, kas sniedz juridiskas konsultācijas visās komercdarbības jomās. Mēs tiecamies vienmēr rīkoties saskaņā ar mūsu pamatvērtībām – izcilību, mērķtiecību un komandas darbu, paturot uzmanības centrā mūsu klientu intereses.

Mūsu komanda, kurā darbojas savā prakses jomā augsta profila speciālisti, ir ieguvusi plašu un daudzpusīgu pieredzi, strādājot vadošajos Latvijas, Igaunijas un Lietuvas zvērinātu advokātu birojos, konsultējot klientus apjomīgos darījumos un pārstāvot nozīmīgās tiesvedībās. Mēs koncentrējamies uz rezultātu, taču mūsu mērķis nav īslaicīgs ieguvums. Mēs cenšamies sniegt saviem klientiem praktiskus, komercdarbībai noderīgus risinājumus, un šīs palīdzības sniegšana mums nozīmē vairāk nekā tikai darbu.

Augstāk par visu mēs vērtējam individuālu pieeju, tāpēc vienmēr tiecamies pasargāt savus klientus no nevajadzīgiem juridiskajiem pakalpojumiem. Mēs uzklausām klientus un palīdzam tiem noskaidrot galvenos mērķus un vēlmes, tādējādi nosakot veicamo uzdevumu. Mēs sniedzam savlaicīgas un skaidras atbildes par veidiem, kā iespējams sasniegt vēlamo rezultātu.

Mēs uzskatām, ka ir svarīgi būt pastāvīgi informētiem par mūsu klientu komercdarbību, lai paredzētu potenciālās problēmas un savlaicīgi varētu rīkoties pirms problēmas kļuvušas par krīzi. Mēs ticam ilgtermiņa sadarbībai un attīstībai kopā ar mūsu klientiem. Tā vietā, lai aplūkotu katru juridisko jautājumu atsevišķi, mēs cenšamies jebkuru problēmu risināt, ņemot vērā komercdarbības komplekso raksturu un mūsu klientu būtiskākos mērķus. Esam apvienojuši savu pieredzi un profesionālās zināšanas, lai nodrošinātu visaptverošus risinājumus, kas mūsu klientiem būtu viegli saprotami.

Mēs pastāvīgi vērtējam sava darba efektivitāti un gādājam, lai mūsu klientu intereses vienmēr tiktu ievērotas. Kad vien tas iespējams, mēs cenšamies veikt juridisko izmaksu iepriekšējas aplēses un piedāvāt klientiem individuāli pielāgotus finanšu risinājumus, ņemot vērā individuālos apstākļus.

Pasākumi

Zvērinātu advokātu birojs FORT
Atpakaļ
Rīkotāji
Patroni
Lieldraugi
Draugi
Partneri
Informatīvie partneri