Atpakaļ

Vanesa Cotlar

PolicyMe Viceprezidente personāla un kultūras nodaļā

Viņa ar aizrautību nodarbojas ar elastīgu darbavietu veidošanu un dedzīgi aizstāv attālināto darbu, jo strādāt var no jebkuras vietas, kā arī pārredzamību un pastāvīgu atgriezenisko saiti ar darbiniekiem, lai palielinātu to piesaisti, noturēšanu un apmierinātību. Iepriekš viņa ir strādājusi par personāla vadības direktori uzņēmumā iQmetrix, kur viņa vadīja personāla iniciatīvas, tostarp inovatīvas prasmju kartēšanas, darbinieku noturēšanas un darbā pieņemšanas stratēģijas. Vanesa ir strādājusi arī par vadības konsultanti uzņēmumā Monitor Deloitte Canada, kur viņa sniedza stratēģiskas konsultācijas dažiem pasaules lielākajiem uzņēmumiem, un palīdzēja veidot Vinipegas talantu ekosistēmu, strādājot Vinipegas ekonomiskās attīstības uzņēmumā. Vanesa ir strādājusi vairāk nekā 15 valstīs, un viņai ir unikāla izpratne par to, kā darbojas dažādi tirgi un kā cilvēki tajos gūst panākumus.

Pirms atgriešanās Kanādā 2019. gadā Vanesa bija Vācijā bāzēta personāla tehnoloģiju jaunuzņēmuma Octagon Careers līdzdibinātāja un izpilddirektore, kas koncentrējas uz to, lai izprastu prasmes un spējas, kas nodrošina panākumus noteiktos amatos, kā arī novērtētu kandidātu un pieņemtu to darbā, balstoties tikai uz šīm īpašībām, bez CV. Par darbu savā jaunuzņēmumā viņa iekļuva "Business Leader of the Year - Women in IT Awards, Berlin 2019"(Gada biznesa līderis – Sievietes IT jomā, Berlīne 2019.gads) balvas nominantu sarakstā, kā arī uzvarēja vairākos jaunuzņēmumu prezentāciju konkursos.

Brīvajā laikā Vanesa iepazīst kādu jaunu pasaules daļu, piedalās sarunās par un ap cilvēkiem un kultūru, piedāvājot savu palīdzību jaunuzņēmumiem, kuriem nepieciešama palīdzība personāla atlases procedūru strukturēšanā. Vanesa ir arī Manitobas organizācijas "Manitoba Women in Technology" (Manitobas sievietes tehnoloģiju jomā) vēstnese un spīkere, kā arī ieguvusi Queen’s Universitātes maģistra grādu.

Pasākumi

Vanesa Cotlar
Atpakaļ
Rīkotāji
Patroni
Lieldraugi
Draugi
Partneri
Informatīvie partneri