Atpakaļ

Normunds Apinis

Sistēmkonsultants

Manu dzīvi un, iespējams, mani pašu raksturo pārmaiņu un transformācijas procesi visdažādākajās to izpausmēs. Šādos procesos vienmēr ir jautājumi, kas saistīti ar izaicinājumiem un robežu pārkāpšanu. Mana pieredze balstīta uz darbību dažādās jomās, sākot ar darbošanos politikā atjaunotās Latvijas sākumposmā, turpinot darbu valsts pārvaldē un vēlāk privātā sektorā ar investīcijām saistītos jautājumos, esot pakalpojumu nozarē strādājoša biznesa īpašniekam vairāk kā desmit gadu garumā, paralēli konsultējot uzņēmumus un vadītājus pēdējos desmit gadus.

Kā Systemic Constellations Center Riga līdzdibinātājam, sistēmiskais skatījums uz cilvēkiem, grupām un organizācijām, bijusi tā pieeja, kas dabiski saskan ar veidu, kā es esmu vienmēr izjutis pasauli. Šajā savā dzīves posmā es esmu gatavs dalīties ar zināšanām un pieredzi, kas gūta dzīves gaitā, un atbalstīt citus.

Esmu sapratis, ka, lai rastos kaut kas jauns, kaut kam jānomirst – iepriekšējai formai, idejai, darbībai, domāšanai. Mūsdienu pasaule pārmaiņu kontekstā prasa mainīt pieeju to fokusa uz vēlamās nākotnes plānošanu uz spēju uztvert un operatīvi reaģēt šeit un tagad. Katru nakti mēs aizejam gulēt, restartējamies un sākam jaunu dienu jau mazliet citi – tā tam jābūt, lai būtu izaugsme un mēs varētu turpināties

Pasākumi

Normunds Apinis
Atpakaļ
Rīkotāji
Patroni
Lieldraugi
Draugi
Partneri
Informatīvie partneri