Atpakaļ

Dr. Anna Līrmane

Vācijas valsts ministres Eiropas un klimata jautājumos

Dr. Anna Līrmane (Anna Lührmann) kopš 2021. gada decembra ir valsts ministre Eiropas un klimata jautājumos Vācijas Ārlietu ministrijā un Vācijas Bundestāgā pārstāv Reingauas-Taunusas - Limburgas vēlēšanu apgabalu.

Viņu raksturo caurskatāms un uz sadarbību vērsts politiskais stils, liela politiskā un starptautiskā pieredze, zinātniska pieeja un milzīga degsme. Kopš jaunības Dr. Anna Līrmane ir apņēmusies aizsargāt klimatu un stiprināt Eiropas demokrātiju. 19 gadu vecumā viņa kļuva par jaunāko Bundestāga deputāti.

Dr. Anna Līrmane sirdī ir eiropiete. Viņa ir ieguvusi mākslas bakalaura grādu politikas zinātnēs Hāgenas Tālmācības universitātē, maģistra grādu dzimumu un miera studijās Ahfadas Universitātē Sudānā un vēl vienu maģistra grādu sociālo zinātņu pētniecībā Humbolta Universitātē Berlīnē.

No 2015. līdz 2021. gadam viņa strādāja Zviedrijas universitātē, bet pirms tam viņa ieguva doktora grādu politikas zinātnē par demokrātijas veicināšanu Spānijā. Viņa ir Bundestāga Eiropas lietu komisijas locekle, kur darbojas spēcīgākas un demokrātiskākas ES veidošanā.

Dr. Anna Līrmane ir pārliecināta, ka globālās krīzes mēs varam atrisināt tikai kopīgiem spēkiem, un Eiropas Savienībai šajā procesā ir galvenā loma. Mums ir vajadzīga vienota Eiropa, kas garantētu vērienīgu klimata pārmaiņu īstenošanu.

Pasākumi

Dr. Anna Līrmane
Atpakaļ
Rīkotāji
Patroni
Lieldraugi
Draugi
Partneri
Informatīvie partneri