Atpakaļ

Zane Valujeva

Korporatīvās ilgtspējas un komunikācijas konsultante

Apņēmības pilna optimiste , kas vienmēr atradīs risinājumu pat visbezcerīgākajai situācijai. Motivē pārmaiņu vadības izaicinošie aspekti, savukārt iniciatīva un vēlme mainīties līdzi laikam piemīt dabiski.
Zanes kompetences ietver uz rezultātu orientētu stratēģiju un īstenošanas taktisko plānu izstrādi un realizāciju, bet profesionālā darbība un apņemšanās ir saistīta ar mūsu planētas resursu un ekosistēmu aizsardzību, vienlaikus strādājot pie tā, lai veicinātu sabiedrisko un ekonomisko progresu.
Ieguvusi bakalaura grādu Mākslā ar specializāciju Modes komunikācija un stilistika no Londonas Midlseksas Universitātes (BA in Fashion Communications and Styling from Middlesex University), kā arī studējusi Mārketinga menedžmentu Kopenhāgenas Biznesa akadēmijā (Marketing Management from Copenhagen Business Academy) un ieguvusi maģistra grādu Ilgtspējības vadībā no Zviedrijas Malmo Universitātes (MA in Leadership for Sustainability from Malmö University).
Darba pieredze veidojusies sadarbībā ar valsts un privātā sektora dalībniekiem. Kopš profesionālās kvalifikācijas iegūšanas, Zane strādājusi un iesaistījusies projektos un iniciatīvās Singapūrā, Nairobi, Kopenhāgenā un Ņujorkā.

Pasākumi

Zane Valujeva
Atpakaļ
Rīkotāji
Patroni
Lieldraugi
Draugi
Partneri
Informatīvie partneri