Atpakaļ

Reitan Convenience Latvia

SIA “Reitan Convenience Latvia” ir daļa no uzņēmumu grupas “Reitan Retail”, kas pārstāvēta Ziemeļeiropas valstīs un Baltijā ar tādiem zīmoliem kā “Narvesen”, “Caffeine”, “Pressbyrån”, “R-kioski”, “Rema 1000”, “7-Eleven” un citiem.

“Reitan Convenience Latvia” pārstāv tādus uz vērtībām balstītus zīmolus kā “Narvesen” un “Caffeine”.

“Narvesen” ir lielākais mazumtirdzniecības franšīzes tīkls Latvijā ar 25 gadu pieredzi un vairāk nekā 230 tirdzniecības vietām. “Narvesen” nodrošina augstas kvalitātes kafiju, svaigus ēdienus un uzkodas pa ceļam un žurnālus ikvienā pilsētas nostūrī. “Narvesen” iestājas par attīstītu pilsētvidi un laimīgiem pilsētniekiem, lai klienta ikdiena būtu vēl patīkamāka un tajā nekā netrūktu.

“Narvesen”. Vienā ritmā ar tevi!

“Caffeine” ir vadošā kafijas bāru ķēde Latvijā ar vairāk nekā 12 gadu pieredzi un 22 kafejnīcām, kurās klientiem piedāvā izcili garšīgu kafiju, pagatavotu no svaigi grauzdētām pupiņām, un piemērotas uzkodas. “Caffeine” sapludina radošu pieeju, brīvu un patīkamu atmosfēru ar modernu kafijas kultūru. “Caffeine” ir izcilas kafijas piedzīvojums, kur vārās baristu emocijas un dzimst kafijas baudīšanas rituāli.

“Caffeine”. Izcilas kafijas piedzīvojums.

Pasākumi

Reitan Convenience Latvia
Atpakaļ
Rīkotāji
Patroni
Lieldraugi
Draugi
Partneri
Informatīvie partneri