Atpakaļ

Inga Uvarova

Banku augstskolas lektore un pētniece, SIA ArtSmart valdes locekle

Ingas moto: “KAS GAN IR AIZSNIEGTI GRIESTI, TIKAI APZIŅA, KA TIE IR PAR ZEMIEM UN JĀKĀPJ AUGSTĀK!” Bieži vien tieši “MAZĀK IR VAIRĀK”.

Inga Uvarova ir doktora grāda kandidāte un pēta videi draudzīgu biznesa modeļu ieviešanu uzņēmumos. Inga tic, ka vispievilcīgākie uzņēmumi būs tie, kas spēs atrast radošas un inovatīvas idejas tam, kā biznesa modelī sabalansēt ekonomisko un vides vērtību radīšanu. Inga vadīja sadarbības projektu ar Turku Universitāti (Somijā), pētot videi draudzīgu uzņēmumu biznesa modeļu piemērus Somijā un popularizējusi to darba metodes Latvijā.
Ingai ir praktiska pieredze uzņēmumu izveidē un vadībā, kā arī attīstības konsultāciju sniegšanā biznesa uzsācējiem, esošiem uzņēmumiem, valsts iestādēm un citām organizācijām. Inga vada seminārus un radošas darbnīcas. Semināru tēmas: kā veidot zaļā biznesa modeļus un biznesa modeļu inovācijas, ilgtspējas un aprites ekonomikas principu ieviešana uzņēmumos, jaunu pakalpojumu dizains. Inga profesionālo pieredzi guvusi darbojoties starptautiskā un vietējā līmenī valsts iestādēs, augstākās izglītības un komercabanku jomās, kā arī privātā biznesā.

Pasākumi

Inga Uvarova
Atpakaļ
Rīkotāji
Patroni
Lieldraugi
Draugi
Partneri
Informatīvie partneri